Wyszukiwałeś:

E X

300 X

BlueTEC X

HYBRID X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: E 300 BlueTEC HYBRID

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Kandydaci do tytułu Światowego Samochodu Roku 2011

Znamy już rozstrzygnięcia konkursów na Samochód Roku 2011 wEuropie oraz Japonii, wkrótce poznamy też najlepsze auta w AmerycePółnocnej. Najwyższa więc pora przyjrzeć się, kto ma największeszanse na zdobycie tytułu Światowego Samochodu Roku (World Car of the Year) nanajbliższe dwanaście miesięcy.

 

Mercedes świętuje sukces Klasy E

Koncern motoryzacyjny ze Stuttgartu ma dziś kolejną okazję by otworzyćszampana i świętować. Wszystko za sprawą modelu Klasy E.

 

Mercedes Klasa E: Gruntowna przemiana

Mercedes zaprezentowała facelifting Klasy E od razu przestawiając wersjęsedan i kombi. To co rzuca się w oczy to przede wszystkim zmienione światłaprzednie, które zlewają się w jedną całość. Do tej pory mieliśmydo czynienia z Mercedesem potocznie zwanym "okularnikiem" teraz czaschyba pomyśleć nad nowym pseudonimem.

 

Hybrydowa Klasa S spala jedynie 3 l/100 km

Mercedes wraz z nową generacją Klasy S(W222) oferuj model S 500 Plug-inHybrid, która jak deklaruje producent ze Stuttgartu zużywa średni 3l/100 km paliwa.

 

Mercedes prezentuje nową C-klasę

Najważniejszy wolumenowo model w portfolio Mercedesa wchodzi właśnie dosprzedaży na europejskim w rynku. W Polsce dostępny będzie w pierwszymkwartale przyszłego roku. Gruntownie zmieniona nowa klasa C ma być jeszczebardziej zaawansowana technologicznie, bezpieczna, komfortowa, dynamiczna ioszczędna. Ciekawe, co na to konkurencja?

 

Mercedes prezentuje Klasę C kombi

Niecałe pół roku po premierze nowej generacji Mercedesa Klasy C możemyzobaczyć, jak będzie wyglądać odmiana kombi tego modelu. Będzie większa,ejsza, nowocześniejsza, a w ofercie pojawią się dwie wersje hybrydowe.

 

Klasy E i prawie 2 tys. km na jednym baku

To niebywałe! Seryjna Klasa E 300 BlueTEC Hybrid przejechała dystans z Afrykido Wielkiej Brytanii tylko na jednym baku!

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "E 300 BlueTEC HYBRID".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019