Wyszukiwałeś:

E X

400 X

HYBRID X

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: E 400 HYBRID

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

Mercedes poprawi "eskę"

Od czerwca bieżącego roku oczy najbardziej zamożnych klientówMercedesa cieszyć będzie delikatnie odmłodzona limuzyna Klasy S. W modelupojawi się także silnik hybrydowy o mocy dochodzącej do 300 KM.

 

Premiery eko-aut przyszłości

Kilka dni temu przedstawiliśmy nowości samochodowe na rok 2010. Terazprezentujemy zestawienie samochodów przyjaznych środowisku, którew ciągu najbliższych lat mają zdominować rynek motoryzacyjny na świecie.

 

W Dieslach marzną dłużej

Odszranianie auta, zrzucanie kilogramów śniegu z samochodu zwłaszcza wtak siarczystym mrozie jaki panuje teraz w naszym kraju nie należy doprzyjemnych obowiązków. Zwłaszcza rano, kiedy spieszy się do pracyliczy się każda sekunda.

 

Mercedes świętuje sukces Klasy E

Koncern motoryzacyjny ze Stuttgartu ma dziś kolejną okazję by otworzyćszampana i świętować. Wszystko za sprawą modelu Klasy E.

 

Nowa E-klasa z dłuższym rozstawem osi

Choć średnia wzrostu mieszkańców Chin jest wyraźnie niższa niż np.Europejczyków, to jednak to w Państwie Środka lepiej sprzedają sięlimuzyny z wydłużonym rozstawem osi. Nie dziwi zatem miejsce światowejpremiery Mercedesa klasy E w wersji Long.

 

Laboratrium kontra rzeczywistość

Wyniki spalania samochodów, zamieszczane przez producentów wbroszurach reklamowych i katalogach, nijak mają się do rzeczywistości. Topewnik. Ale które modele są najbliżej danych wygenerowanych w laboratoriach?

 

Hybrydowa Klasa S spala jedynie 3 l/100 km

Mercedes wraz z nową generacją Klasy S(W222) oferuj model S 500 Plug-inHybrid, która jak deklaruje producent ze Stuttgartu zużywa średni 3l/100 km paliwa.

 

Volvo V60 Hybrid Plug-in - pierwsza jazda

Kiedy pada hasło "hybryda" każdy kojarzy w pierwszej chwili pewiensamochód marki Toyota. Jednak od jakiegoś czasu wielu producentówstara się wbić do świadomości z większym lub mniejszym sukcesem to, żerównież produkują oni auta z napędem hybrydowym. Podobnie chceuczynić Volvo. Prezentuje pierwszy taki samochód i to z grubej rury.

 

Znamy silniki, które trafią do nowego Volvo XC90

Najnowsze Volvo XC90 zostanie zaprezentowane na targach w Paryżu. Szwedzki SUVzostanie zbudowany na nowej platformie SPA. Dziś dowiedzieliśmy się, jakiesilniki trafią pod maskę nowej generacji XC90.

 

Toyota RAV4 facelifting - ceny w Polsce

Na polskim rynku debiutuje odświeżony SUV Toyoty, czyli popularna RAV4. Narazie w ofercie znajdziemy tylko dwie jednostki napędowe. Hybrydowa dołączypóźniej.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "E 400 HYBRID".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019