Wyszukiwałeś:

E X

Coupe X

. Znaleziono 488 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: E Coupe

Spróbuj też wyszukać: e coupe mercedes

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 488 wszystkich):

Wątek na forum: Coupe-cabrio limuzyna

NIIIIEEEEEEE!!!! Znów E coupe będzie na "C" klasie, znów udawana E klasa :((((( buuuuuuuu......... czemu to robicie :( ~aaa

 

Wątek na forum: Mercedes E Coupe

Pozostaje pytanie co tam tak naprawdę siedzi. Bo jeszcze kilka miesięcy temu mercedes podał, że E Coupe będzie bazowało (podobnie jak CLK) na C klasie. ~aaa

 

Wątek na forum: Pierwsza Klasa E Coupe u klienta

Scalony - ładnie powiedziane. A mnie trochę boli, że jest to nadal C klasa zabudowana na podobieństwo E klasy :( Miałem nadzieje, że po zakończeniu produkcji CLK nowe coupe będzie jednak na E klasie, a nie tylko będzie wyglądać jak E klasa. Dla zainteresowanych polecam prześledzić wymiary tego a...

 

Coupe-cabrio limuzyna

Od kilku tygodni wiadomo już, że nie będzie kontynuacji modeli klasy CLK.Zostaną one wchłonięte pod logiem Klasy E, występując na rynku zprzyrostkiem Coupe. W gamie Mercedesa CLK dostępny był także kabriolet,który pojawi się również w najnowszej odsłonie.

 

Mercedes E Coupe

Po dwóch miesiącach od światowej premiery nowej generacji klasy E,Mercedes zaprezentował wersję Coupe opartą na tym modelu. Tym samymrozpoczął się proces ujednolicania nazewnictwa modeli z gwiazdą na masce. Eklasa Coupe zastąpi bowiem model CLK.

 

Pierwsza Klasa E Coupe u klienta

Podczas tegorocznych targów w Genewie Mercedes zaprezentował następcęmodelu CLK, który tym razem został scalony z gamą modeli Klasy E.Pierwszy klient, Siegfried Moller otrzymał właśnie do rąk kluczyki do nowegoMercedesa Klasy E Coupe.

 

Elegancki tuning Brabusa

Firma Brabus postanowiła zająć głos w sprawie nowego Mercedesa Klasy ECoupe. Specjaliści od tuningu samochodów z gwiazdą wydali na światupiększoną i mocniejszą wersję następcy CLK.

 

Nowe coupe Alfy w Genewie

Alfa Romeo pokaże koncept nowego coupe, który ma ucieleśnić kierunek,w jakim pójdzie stylistyka aut marki.

 

Mercedes: E Klasa coupe i kabriolet oficjalnie

Producent aut ze Stuttgartu uzupełnia gamę nowej E Klasy o kolejne wersjenadwoziowe. Po prezentacji kilkanaście dni temu wersji sedan i kombi czas na EKlasę Coupe oraz Cabriolet.

 

Więcej wersji Klasy E przygotowanych przez AMG

Na rynek trafiła nowa Klasy E okraszona faceliftingiem, a wraz z nią niemogło zabraknąć wersji przygotowanej przez inżynierów z AMG. Tojednak nie wszystko co ludzie z Affalterbach mają do powiedzenia w kwestiiauta klasy wyższej-średniej.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "E Coupe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019