Wyszukiwałeś:

E X

Type X

. Znaleziono 86 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: E Type

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 86 wszystkich):

Honda Civic Type S: Sportowa ambicja

Na pierwszy rzut oka nie wyróżnia się niczym szczególnym. Gdybypostawić obok siebie wersję cywilną oraz Type S trzeba by było dobrze sięprzyjrzeć, żeby zobaczyć jakąkolwiek różnicę. Zdradza ją jedyniewypełniona krwistoczerwonym kolorem literka S na tylnej klapie. Postanowiliśmysprawdzić czy tym razem mamy do czynienia z autem iście sportowym, czy teżjest to kolejna, drapieżna wersja stylizacyjna. 

 

50 lecie ikony motoryzacji

Jaguar E-Type, jeden z najbardziej porządanych samochodów tamtych iobecnych czasów, obchodzi właśnie swoje 50 urodziny.

 

50 lat Jaguara E-Type

W tym roku Jaguar E-Type obchodzi 50-lecie istnienia. Samochód zostałzaprezentowany podczas targów w Genewie w 1961 roku.

 

E-Type świętuje 50-tkę w Genewie

Targi w Genewie to dla marki Jaguar pierwsza w tym roku okazja do świętowania50-lecia modelu E-Type.

 

Nowy E-Type

Jakiś czas temu pojawiła się informacja o stworzeniu przez szwedzkiegoprojektanta Bo Zollanda współczesnego następcy jednej z ikonmotoryzacji, czyli Jaguara E-Type. Auto wejdzie do produkcji.

 

Wyjątkowy Jaguar uratowany

Ten bardzo wyjątkowy samochód został rozbity w 1964 roku. UltralekkiJaguar E-Type o niskich oporach toczenia został odrestaurowany po czterechlatach prac i 7 tysiącach spędzonych godzin.

 

Zmartwychwstanie piękna

Tak... "bujny" tytuł może zapowiadać tylko i wyłącznie cośinteresującego. I nie myli się - brytyjska firma Eagle, która zajmujesię odbudową jedynie Jaguarów E-Type, stworzyła bardzo wyjątkowysamochód.

 

Pamiętacie jeszcze?

Niektórzy z was na pewno pamiętają - Jaguar F-Type Concept z 2000 roku,pokazany na targach North American International Auto Show.

 

Jaguar E-type nagrodzony

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych aut jakie kiedykolwiek powstało, JaguarE-type został uhonorowany mianem "Najbardziej kultowego auta ostatnich 50lat". tytuł został przyznany przez "Stowarzyszenie szkockichdziennikarzy motoryzacyjnych."

 

Jaguar dotrzymuje słowa, zbuduje nowe E-Type

Za ten pomysł brytyjskiej marce należą się duże słowa uznania. Po 50latach Jaguar zamierza dokończyć produkcję 6 brakujących egzemplarzylegendarnego modelu wyścigowego serii E-Type GT z lekkim nadwoziem.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "E Type".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019