Wyszukiwałeś:

E10

. Znaleziono 16 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: E10

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

Toyota Corolla: Twój najlepszy przyjaciel

4.5 To jeden z najbardziej niezawodnychsamochodów jakie jeżdżą po drogach. Ten samochód się nie psuje, jedyniekierowcy je psują ... Świetny silnik, jak na taka niepozorna moc jeździ naprawdę dobrze, lubi wysokie obroty i bez mrugnięcia wkręca się. ...

 

Wątek na forum: Gorąca, ale wadliwa Honda Civic

hahaha nawet honda ze swoim nowym i piekniutkim civiciem sie psuje - oj gdzie ta przyslowiowa juz niezawodnosc niektorych marek ~arek z.

 

BMW gotowe na biopaliwa

We wszystkich modelach BMW z silnikami benzynowymi wyprodukowanymi od 1998 rokumożna bez przeszkód stosować biopaliwa E10. Natomiast do wszystkichdiesli, bez względu na datę produkcji, można wlewać paliwo o symbolu B7.

 

Premiery Porsche na AMI Lipsk 2008

Porsche AG pokaże po raz pierwszy w Niemczech nowego Boxstera RS 60 Spyder. Na18. targach Auto Mobil International (AMI) w Lipsku, 4 kwietnia swoją premierębędzie miał najmłodszy model z cieszącej się powodzeniem serii Boxster.

 

Hummer w wersji E85

Jeśli taka marka jak Hummer do swojej oferty dołącza bardziej ekologicznemodele, w tym przypadku zasilane biopaliwami, znaczy to, że faktycznie do walkio czystsze środowisko włączyli się już chyba wszyscy producenci.

 

Nowe biopaliwa zaszkodzą starym autom

Z początkiem 2011 roku Unia Europejska wprowadzi w życie nowe rozporządzeniedotyczące zmian składu mieszanki biopaliw. Na rynku pojawi się między innyminowy rodzaj paliwa o nazwie E10, który charakteryzować ma 10-proc.domieszka bioetanolu. Z pozoru decyzja, która miała zagwarantowaćniższą emisję dwutlenku węgla, może jednak w konsekwencji przysporzyćwiele problemów dziesiątkom tysięcy samochodów w całej Europie.

 

Co powinieneś wiedzieć o E10

Jakiś czas temu informowaliśmy, że nowe biopaliwo E10 niekoniecznie będziesłużyć (zwłaszcza starszym) samochodom. Coraz więcej znaków naniebie wskazuje, że w przyszłym roku taki surowiec pojawi się jednak napolskich stacjach. Co zatem powinniśmy wiedzieć o E10?

 

Skody mogą jeździć na paliwie E10

Wszystkie dostępne modele Skody z silnikami benzynowymi mogą wykorzystywaćnowe paliwo E10. Paliwo to nie będzie miało ujemnego wpływu na pracęjednostki napędowej, a jednocześnie przyczyni się do zmniejszenia emisji CO2.

 

Branża biopaliwowa przed zmianami

Problemy z przeniesieniem unijnego prawodawstwa na polski grunt i perspektywyrysujące się przed polskim rynkiem biopaliw zdominowały dyskusję podczas IVSpotkania Branży Petrochemicznej "Polski Rynek Biopaliw - Debata2011".

 

Jest problem. Mamy za stare auta

Samochody jeżdżące po polskich drogach są za stare na biopaliwa pierwszejgeneracji. Tymczasem Unia Europejska wymaga, by kraje członkowskie w większymstopniu wykorzystywały odnawialne źródła energii, w tym właśniebiopaliwa. W osiągnięciu tego celu miałoby pomóc wprowadzenie paliwdrugiej generacji.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019