Wyszukiwałeś:

E63 X

AMG X

. Znaleziono 34 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: E63 AMG

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 34 wszystkich):

Wątek na forum: E Klasa AMG na testach

Obecny model E63 AMG ma 514KM i przyspiesza do setki w 4.5 sekundy. Raczej niemożliwe, żeby skrócić ten czas o pół sekundy bez znacznego podnoszenia mocy. ~zmac

 

Nowy AMG pokazuje tył

Nowa generacja Mercedesa Klasy E właśnie wchodzi do salonów, aspecjaliści z AMG pracują ostro nad jego wydajnościową wersją. Pierwszeszpiegowskie zdjęcia E63 AMG właśnie pojawiły się w sieci.

 

E-kstremalny Mercedes

Na tą informację fani samochodów z Affalterbach czekali z pewnościązniecierpliwieni. Kilka dni temu pojawiły się pierwsze oficjalne zdjęcia iinformacje na temat nowego Mercedesa E63 AMG.

 

E63 AMG Wagon pod osłoną nocy

Im bliżej targów we Frankfurcie, tym więcej doniesień ze światazakamuflowanych prototypów. Jeden z zagranicznych reporterówuchwycił w kadrze nowe, ekstremalne kombi Mercedesa, czyli E63 AMG Wagon.

 

B63 S - czyli Klasa E od Brabusa

Na tegorocznym tuningowym show w Essen Brabus zaprezentuje własnąinterpretację nowego Mercedesa E63 AMG. Tym razem jednak obyło się bezmontowania dodatkowych kompresorów i turbosprężarek.

 

Infiniti napędzane silnikami AMG

Źródła w Japonii nieoficjalnie i po cichu sugerują, że przyszłeszybkie modele Infiniti mogą być napędzane ręcznie budowanymi motorami AMG.

 

Więcej mocy z E63 AMG

Mercedes E63 w wersji przeznaczonej na rok modelowy 2012 będzie wyposażony wsilnik V8 biturbo, którego moc zostanie podniesiona dzięki specjalnemupakietowi aż do 557 koni mechanicznych.

 

Mercedes E63 AMG w Detroit

Ostatni element układanki w gamie modelowej najnowszej Klasy E zostaniezaprezentowany na startujących w poniedziałek targach NAIAS w  Detroit.Oto pierwsze zdjęcie Mercedesa Klasy E w wersji E 63 AMG.

 

Mercedes CLS: Wisienka na torcie od AMG

Klasa CLS to wyjątkowy model w gamie Mercedesa, auto, które swojąlinią nadwozia sprawia, że przechodnie na jego widok odwracają głowę.Mercedes będzie pobudzał nie tylko zmysł wzroku, ale i słuchu gdyż do CLSadodał huk silnika V8 w wersji AMG.

 

?Drift mode? w Mercedesach AMG

Producent ze Stuttgartu pozazdrościł rozwiązania znanego z nowego Focusa RS.Tryb wspomagający driftowanie będzie dostępny w nowej generacji Mercedesa E63AMG, który pojawi się na rynku już w przyszłym roku.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "E63 AMG".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019