Wyszukiwałeś:

EB X

110 X

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: EB 110

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Golf VI już wzbudza zainteresowanie

Drugi miesiąc obecności na rynku, awans o piętnaście pozycji i w efekcieczwarte miejsce w rankingu Top Ten mojeauto.pl. Zobaczymy, czy taki startszóstej generacji Golfa to zapowiedź dłuższego pasma sukcesów,czy tylko chwilowy wzrost zainteresowania jedną z wielu nowości.

 

Bugatti po Schumacherze do sprzedania

Legenda Formuły 1 Michael Schumacher wystawił na aukcję jeden ze swoichsupersamochodów. Jest to kanarkowo żółte Bugatti EB 110 SS,które powstało w liczbie 33 egzemplarzy.

 

Wojna o prędkość

Bicie rekordów mamy w genach, podobnie jak i współzawodnictwo.To powoduje, że ludzie często z bardzo małej rzeczy potrafią stworzyćwojnę o przysłowiową pietruszkę. Wojna o prędkość pojawiła się wraz zstworzeniem pierwszego automobilu. Jednak najciekawszy jej etap rozpoczyna sięod momentu, gdy pewien włoski producent utarł nosa Porsche.

 

Koncern PSA uruchamia produkcję nowego silnika

Francuski koncern zainwestował  w sumie 893 miliony euro aby uruchomićprodukcję nowych silników EB PureTech. Pierwszą jednostką z gamy jestnowy, 3-cylindrowy motor benzynowy.

 

Octavia Combi, Golf Variant, a może Leon ST?

Trzy modele kombi różnych marek, ale o tym samym pochodzeniu. Co jeróżni i dzieli, a co je łączy? Skoda Octavia Combi, Volkswagen GolfVariant oraz Seat Leon ST. Sprawdzamy, czy są jakieś mierzalne przesłanki,które jednoznacznie wskazywałyby na któryś z tych modeli.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "EB 110".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019