Wyszukiwałeś:

ELR

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ELR

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

 

Wprowadzą pół miliona elektrycznych aut

General Motors planuje prawdziwy szturm w segmencie pojazdów napędzanychenergią elektryczną. W przeciągu najbliższych pięciu lat na rynku ma siępojawić łącznie 500 000 samochodów z elektrycznym źródłemnapędu, w tym w technologii plug in.

 

Cadillac zapowiada elektryczne coupe

Na najbliższych targach motoryzacyjnych Cadillac zaprezentuje wyjątkowe coupeELR. Model ten rozszerzy gamę modelową aut elektrycznych General Motors.

 

Elektryczne coupe Cadillaca

Chevrolet Volt, Opel Ampera... General Motors coraz śmielej radzi sobie wświecie ekologicznych modeli. A potwierdzeniem tej tezy jest zaprezentowany wDetroit Cadillac ELR, który już w 2014 pojawi się w sprzedaży.

 
 

Cadillac ELR

 

Cadillac ELR to luksusowe coupe amerykańskiej marki, które wykorzystuje znaną już z modeli Chevrolet Volt oraz Opel Ampera technologię Extended Range Electric Vehicle, czyli połączenie silnika elektrycznego oraz jednostki benzynowej, która działa jednak wyłącznie jako generator prądu.

 

Oto najlepsze silniki na świecie!

Po raz czternasty w historii odbył się plebiscyt na międzynarodowy silnikroku (International Engine of the Year). Kilkudziesięciu jurorów zcałego świata wybierało najlepsze jednostki napędowe.

 

Samochody oszczędzają ponad 170 mln litrów paliwa rocznie

Amerykańska organizacja Union of Concerned Scientists podała raport, zktórego wynika, że samochody ekologiczne pozwalają na rocznąoszczędność paliwa rzędu 45 milionów galonów.

 

Flagowy model Cadillaca dostał zielone światło

Amerykanie mogą już rozpocząć prace nad konkurentem BMW Serii 7 i MercedesaKlasy S. Od kilku miesięcy mówiło się o flagowym Cadillacu dużo, aledopiero teraz samochód dostał zielone światło.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019