Wyszukiwałeś:

EN X

V X

. Znaleziono 20 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: EN V

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 20 wszystkich):

Bezpieczny WIELTON

Współczesne ciężkie środki transportu drogowego, mimo pozornej prostotystanowią nie lada wyzwanie dla ich producentów. Z jednej strony muszą onipogodzić wiele wymagań użytkowników obejmujących przede wszystkim ichdużą ładowność przy niskiej masie własnej oraz wysoką jakość. Zdrugiej, muszą spełnić wysokie wymagania w zakresie szeroko pojętegobezpieczeństwa czynnego i biernego.

 

Tokio 2009: Przyszłość motoryzacji po japońsku

Gdyby nie to, iż pozycja japońskiej motoryzacji jest niezwykle silna, owystawie samochodowej w Tokio można by w tym roku nie wspominać. Pozaproducentami z Kraju Kwitnącej Wiśni ominęły ją niemal wszystkie światowekoncerny. Co jednak nie oznacza, że w halach wystawowych Makuhari dzieje sięniewiele.

 

Sołowow: "Przyciągają nas śnieżne bandy"

Michał Sołowow i Maciek Baran (Peugeot 207 S2000) w szóstym starcie wRally Sweden zajęli 22 miejsce w klasyfikacji generalnej, 10 w klasie N4.Polacy byli jednocześnie ósmą załogą w samochodzie S2000.

 

Samochód(?) przyszłości Chevroleta

Podczas tegorocznej wystawy Expo w Szanghaju General Motors zaprezentujekoncepcyjny model pojazdu o nazwie EN-V, który stanowi wizję miejskiejmobilności przyszłości. Czy tak będą wyglądać Chevrolety w nie aż takbardzo odległej przyszłości?

 

GM EN-V Concept

 

Zasilany elektrycznie GM EN-V Concept - mojeauto.tv

 
 

Produkcja tramwajów Solarisa z nowej hali

Firma Solaris zaprezentowała nową halę i linię produkcyjną konstrukcjistalowych tramwajów. W fabryce zlokalizowanej w Środzie Wlkp., powstająpierwsze Solarisy Tramino dla Poznania. Przy produkcji tak zwanych pudełtramwajowych zatrudnionych jest 120 osób. Zastosowana technologia pozwalana wytwarzanie zestawu pudeł dla tramwaju pięcioczłonowego o długości 32metrów w ciągu jednego tygodnia przy pracy na dwóch zmianach.

 

EN-V runda druga

General Motor jak każdy producent aut w ostatnich czasach pracuje prężnienad dostarczeniem bezpiecznego i nie emitującego szkodliwych substancji dośrodowiska osobistego środka transportu. Wyniki prac badawczych  nadkolejną generacją pojazdu koncepcyjnego EN-V mogą zostać wykorzystane wpilotażowych programach demonstracyjnych, prowadzonych w dużych miastachcałego świata.

 

Chevrolet EN-V

 

Chevrolet pracuje nad kolejną generacją koncepcyjnego pojazdu EN-V, który ma w przyszłości być idealnym środkiem do poruszania się w ruchu miejskim.

 

Wątek na forum: Akumulator VARTA 63Ah 610a czy TOPLA 66Ah 570a

Witam,nnPadł mi akumulator samochodowy i potrzebuję pomocy w doborze nowego.nnJeżdżę VW Golfem V 1.9TDI 105KM. Oryginalnie zamontowany akumulator to VARTA 12V 61Ah 330A DIN 540A EN/SAE. Akumulator był używany od nowości nnczyli od 2008r. czyli 7lat, więc dosyć dobry wynik.nnI teraz pytanie: który...

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "EN V".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019