Wyszukiwałeś:

EOS

. Znaleziono 98 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: EOS

Spróbuj też wyszukać: lancer eos dane techniczne Volkswagen

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 98 wszystkich):

Wszystko o samochodach Volkswagen Eos

Volkswagen Eos, zaprezentowany na targach motoryzacyjnych we Frankfurcie we wrześniu 2005 r., na rynku, ze względu na pewne problemy natury technicznej, pojawił się dopiero w maju roku następnego. Volkswagen Eos jest autem typu Coupe-Cabriolet, z elektrycznie rozkładanym twardym dachem, dzięki cz...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Volkswagen Eos w maju

Volkswagen poinformował, że najnowszy model Eos CC pojawi się w sprzedaży wmaju. Początkowo samochód miał wejść na rynek już w lutym 2006 roku jednakz powodów technicznych niemiecki koncern przesunął datę rynkowego debiutu.

 

Cabrio-weekend w Niemczech

Najbliższy weekend w Niemczech zostanie zdominowany przez nowe produkty CabrioVolkswagena i Opla. Ten pierwszy wprowadza do sprzedaży model Eos, drugi AstręTwinTop.

 

Całoroczny kabriolet

Wchodzący właśnie do sprzedaży na polskim rynku Volkswagen Eos, wgprzedstawicieli koncernu to "365-Days-a-Year Cabriolet", który madoskonale sprawdzić się zarówno latem, jak i zimą.

 

Tylko dwie gwiazdki Voyagera

Kolejne cztery modele (Chrysler Voyager, Chevrolet Captiva, Volkswagen Eos orazVolvo C30) poddane zostały testom zderzeniowym EuroNCAP. Najgorzej wypadł wnich Voyager, który zdobył zaledwie dwie gwiazdki.

 

Eos i Scirocco niczym Golf GTI

Do tej pory posiadacze najmocniejszych wersji Eosa i Scirocco mogli czuć sięnieco gorzej niż ich koledzy za kierownicą topowej odmiany Golfa, ze względuna słabszy o 10 KM silnik. Teraz się to zmieniło, bo pod maską wszystkichtrzech modeli pracować będzie to samo stadko 210 koni.

 

Prezentacja stylistyki Volkswagena EOS

 

Prezentacja lini stylistycznej i systemu składanego dachu Volkswagena EOS.

 

Odmieniony Eos

Volkswagen Eos to kolejny model w gamie najbardziej popularnej europejskiejmarki, który poddany został zmianom kosmetycznym, przez któreupodobnił się do całej reszty modeli w ofercie.

 

VW Eos i Golf: Co dwa cabrio, to nie jeden

Od dłuższego czasu Volkswagen Eos sam bronił barw niemieckiego producenta wklasie kabrioletów. Niedawno jednak nadjechały posiłki. I to nie bylejakie. W ofercie marki z Wolfsburga pojawił się nowy Golf Cabrio, którytak naprawdę jazdę "topless" oferował już ponad 30 lat temu!

 

Volkswagen Eos: Taki Golf Cabrio ale z twardym dachem

Początek jesieni rozpieścił nas pogodą, jakiej na próżnooczekiwaliśmy przez większą część tego lata, dlatego też postanowiliśmyprzywitać wyjątkowo tę porę roku w aucie typowo letnim. Znaczy się wkabriolecie. Na wszelki wypadek jednak, ponieważ w każdym momenciespodziewaliśmy się deszczów i gwałtownego ochłodzenia, postawiliśmyna tzw. "całoroczne cabrio", czyli takie z twardym dachem. Naszwybór padł na Volkswagena Eosa.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019