Wyszukiwałeś:

ES X

350 X

. Znaleziono 13 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ES 350

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

Wstęp do luksusu

Na targach Chicago Auto Show zaprezentowana została piąta generacja modeluLexus ES. Auto to, które do sprzedaży trafi pod koniec kwietnia, będziedostępne tylko na rynku amerykańskim.

 
 
 

Wątek na forum: kontrolki

witam, proszę o pomoc, zapalają mi się w Lexusie es 350 trzy kontrolki, check, autko z poślizgiem i czewrony trójkąt, odczyt komputera pokazuje sondę za 2 katalizatorem 2 bank.ale po sprawdzeniu okazuje sie, ze są dobre, po skasowaniu po kilkukrotnym włączaniu silnika i przejechaniu różnych odleg...

 

Trzy specjalne Lexusy

Lexus zaprezentował trzy specjalne edycje modeli na rok 2012. LS 460, ES 350oraz CT 200h to kontynuacja rozszerzania marki. Specjalne wersje będąoferować zmiany zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz.

 
 

Lexus przedstawia zapowiedź modelu ES

Na nadchodzących targach, które odbędą się w Nowym Jorku Lexus zaprezentuje nowego sedana ES. Jak na razie japoński producent udostępniłjedno zdjęcie, które nie jest niespodzianką.

 

Lexus przedstawia model ES

Na targach motoryzacyjnych w Nowym Jorku Lexus zaprezentował model ES. Auto odrazu pojawia się w dwóch wersjach - ES 350 oraz po raz pierwszy w wersji hybrydowej ES 300h.

 

Lexus ES 300h

 

Na wystawie w Nowym Jorku Lexus zaprezentował model ES w dwóch wersjach - ES 350 oraz hybrydowej ES 300h.

 

Wątek na forum: Słów kilka o najnowszym raporcie IIHS

Volvo S60 otrzymało ogólną ocenę ?dobrą? i okazał się jednym z zaledwie dwóch testowanych modeli, które osiągnęły taki wynik. Oto skrócone podsumowanie wyników testu: ? Acura TL (niedostępna w Polsce) i Volvo S60 zasłużyły na ocenę ?dobrą?, podczas gdy Infiniti G na ?dostateczną?. Acura TSX, BMW ...

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "ES 350".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018