Wyszukiwałeś:

ES

. Znaleziono 90 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ES

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 90 wszystkich):

Wątek na forum: 'Piłeś - nie prowadź!'

piłes nie jedź, niepiłes więc wypij... ~mmm

 

Wstęp do luksusu

Na targach Chicago Auto Show zaprezentowana została piąta generacja modeluLexus ES. Auto to, które do sprzedaży trafi pod koniec kwietnia, będziedostępne tylko na rynku amerykańskim.

 

Wątek na forum: HONDA ACCORD 2.0 ES VTEC KRAJOWY - PIERWSZY WŁAŚCICIEL

Jestem pierwszym właścicielem accorda 2.0 w wersji es. samochód był kupiony w Polsce w autoryzowanym salonie sprzedaży. serwisowany zgodnie z książka przeglądów również w ASO. posiada pełna dokumentację. w tym roku mojej hani minie 10 latek (rok produkcji 2000) a ja myślę o zmianie autka równi...

 

Wątek na forum: kontrolki

witam, proszę o pomoc, zapalają mi się w Lexusie es 350 trzy kontrolki, check, autko z poślizgiem i czewrony trójkąt, odczyt komputera pokazuje sondę za 2 katalizatorem 2 bank.ale po sprawdzeniu okazuje sie, ze są dobre, po skasowaniu po kilkukrotnym włączaniu silnika i przejechaniu różnych odleg...

 

Trzy specjalne Lexusy

Lexus zaprezentował trzy specjalne edycje modeli na rok 2012. LS 460, ES 350oraz CT 200h to kontynuacja rozszerzania marki. Specjalne wersje będąoferować zmiany zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz.

 

Lexus przedstawia zapowiedź modelu ES

Na nadchodzących targach, które odbędą się w Nowym Jorku Lexus zaprezentuje nowego sedana ES. Jak na razie japoński producent udostępniłjedno zdjęcie, które nie jest niespodzianką.

 

Lexus przedstawia model ES

Na targach motoryzacyjnych w Nowym Jorku Lexus zaprezentował model ES. Auto odrazu pojawia się w dwóch wersjach - ES 350 oraz po raz pierwszy w wersji hybrydowej ES 300h.

 

Lexus ES: Z N A K O M I T Y - nie doceniany

4 Es-em cieszę się czwarty rok, od zakupuprzejechałem ponad 120 tyś km, serwis nie jest tani ale na szczęście nieczęsto potrzebny (sama eksploatacja), następną opinie dodam jak licznikprzekręci 200tyś

 

Nowy Lexus ES zadebiutował w Szanghaju

Jeśli nie możecie sobie przypomnieć modelu ES z gamy Lexusa to nie oznacza toproblemów z pamięcią - nie jest on oferowany na polskim rynku. Jednocześnie to najpopularniejszy sedan tej japońskiej marki na świecie. Czymamy czego żałować?

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019