Wyszukiwałeś:

EURO X

2012 X

. Znaleziono 1175 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: EURO 2012

Spróbuj też wyszukać: "euro 2012" euro 2012 porażka konkurs castrol

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1175 wszystkich):

Gdańskie drogi a EURO 2012

Jednym z kluczowych elementów organizacji rozgrywek EURO 2012 w Gdańskujest rozbudowa i modernizacja połączeń drogowych. Kolejne etapy zaawansowaniaprac nad rozbudową układu drogowego są na bieżąco konsultowane z UEFA,która wymaga przede wszystkim jednego dwujezdniowego połączenia centrummiasta z obwodnicą. Rolę tę spełniać będzie Trasa W-Z. Bezpośredni dojazddo stadionu zapewni natomiast niedawno zmodernizowana ul. Marynarki Polskiej.

 

Trudna droga do EURO 2012

Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej to bez wątpienia jedno z największychsportowych wydarzeń na świecie. Dlatego w 2012 roku możemy spodziewać sięhistorycznego wręcz szturmu kierowców-kibiców na polskichdrogach. Tymczasem po „huraoptymistycznych” wizjach mamy dzisiajopóźnienia w realizacji inwestycji drogowych. W ocenie NIK istniejeryzyko, że z około 3 tys. km planowanych dróg ekspresowych i autostrad,związanych z przygotowaniami do organizacji EURO 2012, wykonanie około jednejtrzeciej przed mistrzostwami może okazać się nierealne.

 

Kolejne wrocławskie inwestycje na Euro 2012

Podpisano umowy na budowę infrastruktury drogowej, która skomunikujetereny organizacji Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej Euro 2012 z centrumWrocławia.

 

Ekspresowa „siódemka” w kawałkach na Euro 2012

Ekspresowa "siódemka” z Warszawy przez Kielce do Krakowa niebędzie gotowa na Euro 2012. Ekspresowe będą tylko fragmenty trasy. To kolejnaekspresowa trasa obok np. S3, S5, S8, której  pełna realizacjazakończyła się fiaskiem.

 

GDDKiA: powódź nie zagraża terminom inwestycji na Euro 2012

Według ostatniej analizy Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad(z dnia 25 maja) nie ma zagrożenia dla oddania inwestycji drogowych na Euro2012. W związku z powodzią opóźnienia na niektórych budowanychtrasach szybkiego ruchu mogą wynieść od 1 tygodnia do 6 miesięcy, jednaknajdłuższe opóźnienie nie zagraża terminom związanym z oddaniemtrasy przed mistrzostwami Euro 2012.

 

NIK: Nie wszystkie drogi powstaną na Euro 2012!

Kolejna przeprowadzona przez NIK kontrola stanu przygotowań do zbliżającychsię w naszym kraju mistrzostw Euro 2012 potwierdziła, że sąopóźnienia. Aż 28 proc. zadań inwestycyjnych przesunięto na okres porozpoczęciu mistrzostw, w tym 20 zadań w zakresie budowy drógekspresowych.

 

Przed Euro 2012

W związku z EURO 2012 na terenie całego kraju powstanie 81 kluczowychinwestycji, których wartość przekroczy 88 mld zł. Budowane są nowestadiony, odcinki autostrad, rozbudowywane są regionalne porty lotnicze,budowane lub modernizowane są dworce kolejowe. Przeszło 80 proc. tychinwestycji znajduje się w fazie zaawansowanej realizacji – podsumowujerząd.

 

NIK o EURO 2012: największe zaniedbania przy modernizacji infrastruktury drogowej

Najwyższa Izba Kontroli sprawdziła jak wyglądają przygotowania Polski doorganizacji finałowego turnieju Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO2012.W swoim raporcie NIK stwierdza, że największe zaniedbania występują wdziedzinie modernizacji infrastruktury drogowej.  Nie zostały zrealizowaneplany przedstawione UEFA w 2006 i 2007 jak tez zakładane w latach kolejnych.Corocznie zmieniany i ograniczany był, w związku z niezapewnieniemfinansowania i opóźnieniami w realizacji, zakres zadań. Brakuje teżskutecznego nadzoru nad terminową realizacją zadań inwestycyjnych.

 

EURO 2012 ? jak podróżować po Polsce i Ukrainie

Własnym samochodem, pociągiem, samolotem? Taki dylemat ma wielu kibicówwybierających się na mecze Euro 2012 do Polski I na Ukrainę. A dorozpoczęcia Mistrzostw Europy w piłce nożnej pozostało już tylko 120 dni.

 

Nie będzie kluczowych odcinków A1 i A4 na EURO 2012

Plany przerosły polskich drogowców. Minister transportu Sławomir Nowakprzyznał, że kluczowe odcinki autostrad A1 i A4 nie będą gotowe na Euro2012. Kłopoty mogą być także z zapewnieniem przejezdności na autostradzieA2 Łódź – Warszawa – zaznaczył minister na konferencji.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "EURO 2012".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019