Wyszukiwałeś:

EX X

35 X

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: EX 35

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Moc dźwięku w Hondzie

Nowoczesny, wywołujący futurystyczne i kosmiczne skojarzenia model Honda Civiczostał wybrany przez firmę Blaupunkt na nowy samochód demonstracyjny. Jegowygląd doskonale współgra z czystym dźwiękiem produktów Blaupunkta.

 

Lexus LX 570 w Nowym Jorku

Luksusowy oddział Toyoty zaprezentował podczas międzynarodowych targówmotoryzacyjnych w Nowym Jorku swój najnowszy model. Jest nim Lexus LX 570wyposażony w ośmiocylindrowy silnik o pojemności 5,7 litra.

 

Rajd Elmot: Sensacyjny Kajetanowicz

Kajetan Kajetanowicz (Subaru Impreza N14) dzięki drugiemu i pierwszemu miejscuw dwóch dniach rywalizacji, wygrał w łącznej klasyfikacji generalnej37. Rajd Elmot, pierwszą tegoroczną eliminację Mistrzostw Polski. Wklasyfikacji punktowej prowadzi ex-equo z Tomaszem Kucharem (Peugeot S2000).

 
 
 

Ponad co piąty pracodawca chce zatrudniać

Barometr Manpower Perspektyw Zatrudnienia wskazuje na stabilny wzrost intencjido zatrudniania na polskim rynku pracy - ponad co piąty pracodawca chcezatrudniać.

 

Jeździmy ze złym ciśnieniem opon

Prawie dwie trzecie polskich kierowców porusza się po drogach na oponachz nieprawidłowym ciśnieniem. Na szczęście stan samych opon nie jestnajgorszy. To główne wyniki ogólnopolskiej akcji "Ciśnieniepod kontrolą" zorganizowanej przez Michelin i Statoil.

 

Wątek na forum: Dylemat co do wyboru auta... Proszę pomóc. ..

Witam i proszę o pomoc w doborze mojego auta. Przymierzam się do tego od jakiegoś czasu. .. Otóż wybrałem 4 modele aut które dobrałem pod kątem ekonomiczności (pierwsze dwa modele) za wygląd ( trzecie auto) oraz nowszy model obecnego auta za bezawaryjną jazdę przez ostatnie 3 i pół roku...Dodam ż...

 

Jaguar i Lexus najlepszymi markami

Jaguar i Lexus to ex-aequo marki samochodów numer jeden w badaniusatysfakcji klientów przeprowadzonym w Wielkiej Brytanii przez magazynWhat Car? i organizację JD Power. Dla Jaguara wynik ten oznacza, że producentpo raz kolejny zachował tytuł Najlepszej Marki trzeci raz z rzędu.

 

Mitsubishi XM Concept - crossover i minivan w jednym

Mitsubishi zaprezentowało pierwsze zdjęcie prototypu o nazwie XM. Jest tosamochód łączący w sobie właściwości minivana i crossovera.Zadebiutuje jeszcze w tym roku podczas targów w Indonezji.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "EX 35".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019