Wyszukiwałeś:

EX

. Znaleziono 122 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: EX

Spróbuj też wyszukać: opel signum wymiary infinity ex wałek rorządu EX WYDECHOWY

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 122 wszystkich):

Wszystko o samochodach Infiniti EX

Infiniti EX to przedstawiciel kompaktowych crossoverów oferowany obecnie w wersji EX37, pod którego maską pracuje ta sama jednostka co w obu odmianach modelu G37 oraz w słabszej wersji Infiniti FX.

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Wątek na forum: Audi Q5: Limuzyna w skórze SUV-a

Mniejsze SUVy marek Premium to....BMW X3, Mercedes GLK, Volvo XC60,Audi Q5, ale też Infinity EX ! ~Małe SUVy producentów Premium to....

 

Infiniti EX uderza w Europę

Najnowszy model EX, stworzony przez luksusowy oddział marki Nissan, czyliInfiniti zostanie już niebawem zaprezentowany w bardziej oficjalnej formie.Okazją do tego będą nadchodzące targi motoryzacyjne w Nowym Jorku.

 

"Ciężarowe" Infiniti

Oba największe w gamie Infiniti modele - FX oraz EX - dostępne będą teraztakże z homologacją ciężarową umożliwiającą odliczenie pełnego podatkuVAT i od ceny zakupu, i od paliwa do tych aut.

 
 

Pierwsze Infiniti z silnikiem Diesla

Pojawienie się nowego, trzylitrowego silnika Diesla V6 rozpoczyna drugą fazęekspansji Infiniti na europejski rynek samochodów luksusowych.

 

Infiniti EX z dieslem

Na początku maja poznaliśmy ceny pierwszego Infiniti, pod maskęktórego trafiła jednostka wysokoprężna, czyli modelu FX. Dziś wiemyjuż, ile trzeba będzie zapłacić, by stać się posiadaczem nieco mniejszegocrossovera EX, również z dieslem.

 

Jeszcze bardziej bezpieczny Infiniti EX

Już od stycznia Infiniti EX będzie oferowany z dwoma kolejnymi systemamibezpieczeństwa - BSW i LDP - które ostrzegą kierowcę przed pojazdem wmartwym polu oraz przed niekontrolowaną zmianą pasa ruchu.

 

Wątek na forum: Honda Element: Niezły puzzle!

Witam Witam - informuję że już jest w Polsce z prywatnego importu kilka sztuk, tak jeżdzę tą "zabaweczką" w automacie po warszawskich ulicach z dużą przyjemnością. Kolor czrny model EX 4x4 automat. onephoto.net/info.php3?id=387721 ~Witam Witam - informuję że już

 

Limitowany Infiniti i członkostwo w elitarnym klubie

Najbardziej ekskluzywny ze wszystkich dotychczas oferowanych wersji, dostępny wEuropie tylko w 150 sztukach i dający członkostwo w elitarnym klubie"Relais & Châteaux Club 5C". Taki jest Infiniti EX30d BlackPremium.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019