Wyszukiwałeś:

EX37

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: EX37

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

Wszystko o samochodach Infiniti EX

Infiniti EX to przedstawiciel kompaktowych crossoverów oferowany obecnie w wersji EX37, pod którego maską pracuje ta sama jednostka co w obu odmianach modelu G37 oraz w słabszej wersji Infiniti FX.

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Wątek na forum: Infiniti startuje w Polsce

Jaki to model ten na zdjęciu po prawej stronie? ~rk

 

Wątek na forum: Infiniti w Polsce - znane ceny i specyfikacja

Ktoś zna adres polskiej strony Infinity? ~aaa

 

Wątek na forum: Znany szef Infiniti w Polsce

Forum Auta Luksusowe INFINITI FORUM KLUB POLSKA www.forum.infiniti-klub.pl G35 , G37 , FX35 , FX45 , FX50 , QX45 , EX37 ~INFINITI FORUM

 

Infiniti EX uderza w Europę

Najnowszy model EX, stworzony przez luksusowy oddział marki Nissan, czyliInfiniti zostanie już niebawem zaprezentowany w bardziej oficjalnej formie.Okazją do tego będą nadchodzące targi motoryzacyjne w Nowym Jorku.

 

Infiniti już w Europie

Tropem wielu amerykańskich marek, a także należącego do Toyoty Lexusa, naeuropejski rynek zawitało właśnie Infiniti. Na targach w Genewie Europejczycypo raz pierwszy mają okazję stanąć oko w oko z autami tej japońskiej marki.

 

Infiniti w Polsce - znane ceny i specyfikacja

Znane są już ceny wraz z wyposażeniem wszystkich modeli marki Infiniti,która w październiku oficjalnie zadebiutuje na naszym rynku. Cenyzaczynać się będą od 160.900 zł za G37 Sedan.

 

Infiniti EX z dieslem

Na początku maja poznaliśmy ceny pierwszego Infiniti, pod maskęktórego trafiła jednostka wysokoprężna, czyli modelu FX. Dziś wiemyjuż, ile trzeba będzie zapłacić, by stać się posiadaczem nieco mniejszegocrossovera EX, również z dieslem.

 

Jeszcze bardziej bezpieczny Infiniti EX

Już od stycznia Infiniti EX będzie oferowany z dwoma kolejnymi systemamibezpieczeństwa - BSW i LDP - które ostrzegą kierowcę przed pojazdem wmartwym polu oraz przed niekontrolowaną zmianą pasa ruchu.

 

Bankowozy już oficjalnie z homologacją

Infiniti, jako pierwsza marka na polskim rynku, uzyskało homologację M1 natrzy swoje modele, które mogą być sprzedawane jako bankowozy typu C.Oznacza to, że już bez żadnych obaw kupujący je przedsiębiorcy będą mogliodliczać cały VAT od ich zakupu oraz paliwa do nich.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019