Wyszukiwałeś:

EXP X

9 X

F X

Concept X

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: EXP 9 F Concept

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

Bentley EXP 9F: Luksusowy SUV wreszcie odsłonięty

Salon samochodowy w Genewie to początek nowej ery dla marki Bentley. Marka zCrewe zaprezentowała po raz pierwszy w swojej historii SUVa. Na stoiskuBentleya można oglądać koncepcyjny model EXP 9 F.

 

Koncepcyjny Bentley EXP 9 F brzydkim autem

Bentley pokazał w Genewie pierwszego SUVa, którego w niedalekim czasie wprowadzi do produkcji. Zanim jednak to zrobi, będzie musiał zmienić projekttego auta z bardzo prozaicznego powodu.

 

Bentley EXP 9: Nie wiadomo co z produkcją

Na targach motoryzacyjnych w Genewie Bentley zaprezentowała koncepcyjny projekt luksusowego SUVa o nazwie EXP 9 F. Niestety model ten nie został ciepło przyjęty. EXP 9 F teraz pojawia się na targach w Pekinie.

 

Bentley chce wystartować w Dakarze!

Ta informacja, która dziś pojawiła się w mediach motoryzacyjnych sprawia, że w naszej redakcji dolne szczęki opadły nam na podłogę i nie mamy sił by je podnieść, gdyż z niedowierzaniem przyjmujemy najnowsze doniesienia z Wielkiej Brytanii.

 

Aston Martin pracuje nad konkurentem Bentleya

Producent aut z Gaydon pracuje nad konkurentem dla nadchodzącego SUVa od Bentleya, czyli koncepcyjnego cały czas modelu EXP 9 F.

 

SUV Bentley?a bliski produkcji

Kilka tygodniu temu Bentley poważnie zastanawiał się nad sensem produkcjiSUVa EXP 9 F. Teraz jednak okazuje się, że projekt ten ma całkiem odmiennystatus.

 

Lamborghini wciąż się wacha

Podczas targów motoryzacyjnych w Sao Paulo Lamborghini dumnie będzie prezentować koncepcyjny model Urus. Koncepcyjny, gdyż decyzja dotycząca produkcji tego modelu jak na razie nie zapadła.

 

Zielone światło dla SUVa od Bentleya

Wszystko stało się jasne. Szefostwo marki Bentley potwierdziło produkcję SUVa. Przez najbliższe 3 lata brytyjska marka zainwestuje 800 mln funtów by dostarczy nowy model na rynek.

 

Bentley zamyka projekt Mulsanne cabrio

Marka z Crewe w zeszłym roku podczas imprezy w Pebble Beach na specjalnym,prywatnym pokazie zaprezentowała koncepcyjną wizję Mulsanne cabrio. Dziśokazuje się jednak, że auto nie trafi do produkcji.

 

Bentley: Pierwsze zdjęcie nowego SUVa

Dziś marka z Crewe postanowiła pokazać światu pierwsze zdjęcie SUVa, który pojawi się z logo "uskrzydlonego B" na masce.Przypomnijmy, że to druga próba wejścia marki w segment z SUVem.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "EXP 9 F Concept".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019