Wyszukiwałeś:

Earth X

Dreams X

Technology X

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Earth Dreams Technology

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

Nowy diesel Hondy

Podczas Salonu Samochodowego w Tokio szefostwo Hondy ogłosiło nową generacjęsilników pod nazwą “Earth Dreams Technology”. Na początkuna rynek europejski trafi diesel o pojemności 1,6 litra.

 

Nowa generacja silników Hondy w Genewie

Pierwszym silnikiem nowej generacji silników nazwanej Earth Dreams Technology będzie jednostka wysokoprężna o pojemności 1.6-litra. Pozostałesilniki pojawią się na rynku w przeciągu najbliższych trzech lat.

 

Nowa technologia hybrydowa od Hondy

Honda przedstawiła szczegóły dotyczące nowej technologii hybrydowej o nazwie "Sport Hybrid Intelligent Dual Clutch Drive". Technologia przeznaczona jest do małych samochodów i jest członkiem rodziny Earth Dreams Technology.

 

Koncepcyjny SUV Hondy oficjalnie

Honda do Detroit przywiozła koncepcyjny model Urban SUV, który ma przedstawić wizję przyszłej stylistyki małego SUVa, który pod koniec roku zadebiutuje w Japonii.

 

Nowy diesel Hondy: 1,6 i-DTEC

 

W modelu Honda Civic debiutuje całkowicie nowa jednostka wysokoprężna japońskiego producenta z rodziny Earth Dreams Technology. Silnik dysponuje mocą 120 koni mechanicznych i maksymalnym momentem obrotowym 300 Nm.

 

Honda CR-V 1.6 i-DTEC - kompaktowy SUV z małym dieslem

Jeszcze niecały rok temu Honda pokutowała na europejskim rynku z powodu brakuw ofercie niewielkiego pojemnościowo diesla. Dziś taki pracuje już pod maskąCivica, a niebawem zagości także w Hondzie CR-V. Podczas pierwszych jazdtestowych sprawdziliśmy, jak sprawuje się ten SUV w takiej konfiguracji i czytaki krok da mu przewagę nad konkurentami w dość już zatłoczonym segmencie.

 

Honda szykuje się na wystawę w Tokio

Już za niecały miesiąc rozpoczną się targi motoryzacyjne w stolicypaństwa, które aspiruje do miana potęgi motoryzacyjnej. Nie bez podstawzresztą. Jak zwykle sporo do pokazania będą mieć lokalni producenci. Dziśprzedstawiamy, co na Tokyo Motor Show 2013 zaprezentuje Honda.

 

Oto nowa Honda Civic Type R

Honda postanowiła narobić trochę szumu przed targami motoryzacyjnym w Tokio,które startują już dziś. Japończycy postanowili uchylić rąbektajemnicy i pokazali prototyp nowego Civica Type R.

 

Nowe silniki japońskiego producenta

Honda oprócz m.in. nowej odsłony koncepcyjnego Civica Type R w Paryżuzaprezentuje również trzy nowe silniki z serii Earth Dreams Technology.

 

Dwa nowe silniki turbo dla Hondy Civic

Downsizing dotyka również Hondę, która do nowej, dziesiątejgeneracji Civica przygotowała dwa benzynowe silniki turbodoładowane 1,0 l i1,5 l VTEC. Jednostki trafią do Europy wraz z nowym modelem kompaktowym Hondyna początku 2017 roku.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Earth Dreams Technology".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019