Wyszukiwałeś:

Ecosport

. Znaleziono 50 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Ecosport

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 50 wszystkich):

Brazylijski EcoSport do USA

Brazylijski oddział Forda przygotowuje nową wersję SUV-a EcoSport, znanego narynku europejskim w zmienionej nieco postaci jako Ford Fusion, którysprzedawany będzie na rynku amerykańskim.

 

SUV w rytmie samby

W kraju, gdzie sportem narodowym jest piłka nożna, a samochód typu SUVużywany jest przede wszystkim do przemieszczania się na stadion wraz z całąrodziną, Ford zamierza wypuścić nową wersję modelu Ecosport, który jak dotej pory zdobył 80 procentowy udział w swoim segmencie.

 

Ford prezentuje model EcoSport

Na targach Mobile World Congress amerykański producent spod znaku niebieskiegoowalu zaprezentował europejską wersję modelu EcoSport.

 

Ford EcoSport jednak nie w tym roku

Choć segment małych SUV-ów, do którego niedawno dołączyłyOpel Mokka oraz Chevrolet Trax, rozwija się dość szybko, Ford postanowiłwstrzymać się z wejściem do tego segmentu na europejskim rynku. I to wbrewtemu, co usłyszeliśmy na tegorocznej wystawie w Genewie, jakoby model EcoSportmiał zadebiutować na Starym Kontynencie do końca tego roku.

 

Rozbili Maserati i 10 innych modeli

Specjaliści z Euro NCAP tym razem wzięli pod lupę aż jedenaście modeli zcałkowicie różnych "bajek" - od pierwszego elektrycznego BMW,hybrydowego Mitsubishi, poprzez auta osobowe stworzone na baziedostawczaków, aż po luksusową limuzynę. Nie wszyscy zdali tenmiezwykle trudny egzamin na piątkę.

 
 

Ford odświeży model EcoSport

Mniejszy brat Kugi przeznaczony na rynki rozwijające się zostanie w tym rokuodświeżony. Wszystko przez słabą sprzedaż.

 

Ford EcoSport będzie produkowany w Indiach

Ford przenosi produkcję modelu EcoSport z fabryki w Indiach do Rumunii, gdzieposiada zakład w miejscowości Craiova.

 

Ford EcoSport coraz bliżej Europy

Segment małych crossoverów rośnie najszybciej w Europie. Dlatego wieluproducentów stara się wypełnić niszę. Już niebawem Ford zaprezentujeodświeżoną wersję modelu EcoSport.

 

Odświeżony Ford EcoSport już w Europie

Na targach we Frankfurcie będziemy mogli zobaczyć nową wersję Forda EcoSportw europejskim wydaniu. Kompaktowy SUV powalczy o udziały w segmencieatrakcyjnym wyglądem i nowymi silnikami pod maską.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019