Wyszukiwałeś:

Ecostralis

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Ecostralis

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Iveco Ecostralis - ekologicznie i ekonomicznie

 

Iveco przedstawił model Ecostralis. Z założenia ekologicznie i ekonomicznie - wyposażone w szereg technologii usprawniających prowadzenie oraz bezpieczeństwo - mojeauto.tv

 
 

Wątek na forum: Iveco Ecostralis - ekologicznie i ekonomicznie

Iveco do tej pory jako ciężarówka to totalna porażka. Po pierwsze awaryjne po drugie jakość nie ma tutaj nic do widzenia. W kabinie tanie plastiki trzeszczące urywające się masa usterek które nie pozwalają na bezkonfliktową pracę. Co z tego że tanie ale w perspektywie kilku następnych lat i milio...

 

Akademia Jazdy Iveco

Iveco Poland – wyłaczny dystrybutor pojazdów marki Iveco w Polscew dniu 11.06.2011 zainaugurował oficjalnie działalność nowej Akademii JazdyIveco. Wydarzenie miało miejsce na lotnisku w Białej Podlaskiej, gdziezgromadzili się zaproszeni przedstawiciele prasy, mediów oraznajwiekszych polskich firm transportowych.

 

Iveco producentem roku 2011

Partnerstwo na Rzecz Pojazdów o Niskiej Emisji Dwutlenku Węglaprzyznało Iveco prestiżową nagrodę Producent Roku 2011 pojazdówciężkich o niskiej emisji CO2. Nagroda, sponsorowana przez brytyjskieStowarzyszenie Transportu Drogowego, została wręczona gali MistrzówNiskiej Emisji Dwutlenku Węgla, która odbyła się w listopadzie br. wInstytucje Inżynierów Mechaników (IMechE) w Westminster wLondynie.

 

Iveco partnerem MotoGP 2012

uż trzeci rok z rzędu Iveco jest partnerem i dostawcą samochodówciężarowych i użytkowych w ramach Motocyklowych Mistrzostw Świata MotoGP2012, które rozpoczęły się od pełnego emocji wyścigu w Katarze wDoha 8 kwietnia 2012. W czasie rundy otwierającej Motocyklowe MistrzostwaŚwiata w dwóch narożnikach widoczne było oznakowanie Iveco New Dailywraz z logo Supermena - ikony popkultury, której siła wspiera Iveco odczasu premiery nowego modelu Daily. 

 

Miki Biasion w Polsce

Już 6 lipca rozpocznie się 8. Międzynarodowy Zlot CiężarowychPojazdów Tuningowanych „Master Truck” w Polskiej Nowej Wsik/Opola. Iveco Poland od lat czynnie uczestniczy w tej imprezie. W  tymroku Iveco Poland przygotowała niezwykłe wydarzenie dla fanówciężkiej motoryzacji. Honorowym gościem Iveco będzie Miki Biasion jeden zezwycięzców 33. rajdu Dakar 2012, który zaprezentuje w akcji IvecoTrakker Evolution II

 

IVECO EcoStralis w barwach Korner

VECO po raz kolejny odnosi triumf na polskim rynku. Solidną markę doceniacoraz większa rzesza klientów, których przekonują niskie kosztyeksploatacji samochodów włoskiego koncernu. Do przebojówrynkowych ostatnich miesięcy z pewnością można zaliczyć EcoStralisazyskującego sobie coraz więcej zwolenników. Każdy, kto pozna jegozalety z pewnością rozważy wyjątkowo korzystną ofertę Iveco Poland.

 

Iveco na IAA

Na 64. międzynarodowej wystawie pojazdów użytkowych (IAA), któraodbędzie się w Hanowerze w dniach 20–27 września 2012 r., Ivecozaprezentuje wiele nowości.

 

Iveco Stralis tańsze w użytkowaniu

Iveco wprowadziło do rodziny modelu Stralis pakiet rozwiązań (EfficiencyPack) pozwalających ograniczyć koszty użytkowania pojazdu w zakresie zużyciapaliwa oraz kosztów serwisu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019