Wyszukiwałeś:

Edag

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Edag

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Wątek na forum: Z New Beetle na biwak

Po prostu New Beetle 4X4 w pakiecie Edag. ~CYTRYNIARZ

 

Pontiac Solstice - nowe oblicze

Firma Edag zajmująca się dostawą części samochodowych i projektowaniem autna targach NAIAS Detroit zaprezentuje dwie nowatorskie wersje Pontiaca Solsticeo nadwoziu kombi i luksusowego SUV'a.

 

NAIAS Detroit 2006 - Sen na jawie

Śmiało można stwierdzić, że drugi dzień targów w stolicyamerykańskiej motoryzacji upłynął pod znakiem kolejnych powrotów, awłaściwie jednego szczególnego "come-backu".

 

Z New Beetle na biwak

Na bazie modelu Volkswagen New Beetle niemiecka firma stylizacyjna Edagprzygotowała koncepcyjny pojazd Edag Biwak, który zaprezentowany zostaniepodczas Salonu Samochodowego w Genewie.

 

Bazaltowy świetlik

Na zbliżającym się salonie samochodowym w Genewie, podobnie jak w Detroit, zpowodu globalnego kryzysu, nie ma co liczyć na wysyp samochodówdemonstracyjnych - tzw. Showcarów, które to zwykle bywają bliskąalbo daleką wizją motoryzacji na przyszłość. W Szwajcarii jak na raziezapowiedziano debiuty tylko trzech takich aut, jednak jednemu warto poświęcićszczególną uwagę.

 
 

EDAG Light Cocoon - przyszłość w kształcie liścia

Niemiecka firma EDAG raz na jakiś czas prezentuje stworzony przez siebie samochód i zawsze jest to wyjątkowa konstrukcja. Kolejną jest szykowany na genewski salon Light Cocoon.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018