Wyszukiwałeś:

Edo X

Competition X

. Znaleziono 25 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Edo Competition

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 25 wszystkich):

Wątek na forum: Podrasowana California

Edo Competition to JEDYNA firma tuningowa na którą bym się zdecydował, to co robią z R8 Gallardo, Murcielago i wieloma innymi - to sie nazywa proper tuning! ~kosmita

 

Maserati MC12XX: Włoski sprinter

Już wersja seryjna tego modelu w zupełności wystarcza by położyć nałopatki niektóre modele Porsche lub Ferrari. Teraz jednak, za sprawąniemieckiego tunera Edo Competition Maserati MC12 i dzięki 800-konnemusilnikowi zamierza podgryźć osiągi typowych ultra-wyścigowychsamochodów.

 

Ferrari od Edo

W kwestii tuningowania samochodów marki Ferrari ciężko sięwypowiadać, a jeszcze trudniej coś zrobić. Nie odstraszyło to jednak firmyEdo Competition, która postanowiła wziąć pod lupę Ferrari Enzo.

 

Podrasowana California

Firma Edo Competition doszła do wniosku, że nowe Ferrari California jestniewystarczająco szybkie i postanowiła trochę poprawić jego osiągi orazwygląd zewnętrzny.

 

800KM? Czemu nie!

Firma Edo Competition dwa miesiące temu zaprezentowała koncept o nazwie EnzoXX. Inżynierowie postanowili jednak popracować jeszcze przy modelu iwycisnąć przy okazji więcej mocy.

 

Aston Martin DBS od Edo

Samochody marki Aston Martin nie wymagają dodatkowych modyfikacji aby uczynićje bardziej atrakcyjnymi. Podobnie do sprawy podeszła firma Edo, któraskupiła się nad tym co jest pod maską.

 

"Moby Dick" nowej generacji

W historii marki Porsche był już jeden model, do którego przylgnąłprzydomek "Moby Dick". Firma Edo Competition postanowiła o nimprzypomnieć przerabiając dość mocno Porsche Panamera.

 

Ulepszony Koenigsegg od edo Competition

Koenigsegg CCR posiada wystarczające zasoby, żeby zawstydzić większośćsupersamochodów. Jednak znalazł się jeden właściciel tego modelu,który nie był zadowolony z paru aspektów.

 

Dzika wersja SLR McLaren

Jeśli komuś nie wystarczy cywilizowana dzikość standardowego auta, jeśli wogóle tu o standardzie można mówić, to polecamy to - McLarenMercedes SLR Black Arrow.

 

Edo Competition wzięło na warsztat Panamerę Turbo S

Niemiecki tuner zabrał się za Porsche Panamerę Turbo S. Inżynierowie i mechanicy niemieckiej firmy pracowali, kombinowali i tak pokazali światu wzmocnioną limuzynę Porsche.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Edo Competition".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019