Wyszukiwałeś:

EfficientDynamics

. Znaleziono 48 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: EfficientDynamics

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 48 wszystkich):

BMW X5 jako hybryda

Na wystawie w Genewie BMW zaprezentuje model studyjny Vision EfficientDynamics.Prototyp oparty na modelu X5 jest połączeniem technologii silnikówwysokoprężnych oraz systemu ActiveHybrid.

 

Milion egzemplarzy BMW EfficientDynamics

BMW może poszczycić się już milionem sprzedanych egzemplarzy swoich modeliwyposażonych w proekologiczną technologię EfficientDynamics.

 

Bardziej ekonomiczne BMW X3

Gama modelu BMW X3 powiększy się o dodatkową wersję silnikową X3 xDrive18d,która ze średnim spalaniem na poziomie 6,2 l/100 km będzienajoszczędniejszym samochodem w tej klasie aut z napędem na cztery koła.

 

BMW 1 coupe dla studentów

Jeśli studiujesz na Politechnice Warszawskiej, na wydziale Samochodów iMaszyn Roboczych, być może już w przyszłym roku będziesz mieć okazjęeksperymentować na nie byle jakim okazie, jakim jest BMW 135i Coupe.

 

BMW X1 (w końcu) w pełni oficjalnie

Koniec zabawy w kotka i myszkę, jeśli chodzi o BMW X1. Po serii zdjęćprzedstawiających zamaskowane egzemplarze bądź tylko skrawki nadwozia wkońcu BMW postanowiło oficjalnie zaprezentować, jak będzie wyglądaćczwarty i najmniejszy zarazem model z rodziny X.

 

Najbardziej ekonomiczne BMW

Wrześniowa wystawa we Frankfurcie będzie miejscem światowej premiery BMW 320dEfficientDynamics Edition - modelu o najniższym zużyciu paliwa w całejofercie bawarskiego koncernu. Średnie spalanie to zaledwie 4,1 l/100 km.

 

BMW ładowane z gniazdka

Wystawa we Frankfurcie będzie nie tylko miejscem premiery pierwszych seryjnychhybrydowych modeli BMW (X6 oraz seria 7 HybridActive), lecz równieżpierwszego pojazdu, który będzie mógł być doładowywany zgniazdka.

 

Nowa ekstraklasa mocy

Zbrojenie w najbardziej emocjonującej klasie samochodów zapowiada się wprzyszłych latach naprawdę ciekawie. Oprócz tego większej mocy iszybkości nowe super-auta mają być także lżejsze i oszczędniejsze.

 

Ekologi(k)a

Wielu producentów samochodowych ma w swojej ofercie specjalne modele,nastawione na ekologię. Dzięki zoptymalizowanej aerodynamice, modyfikacjomsilnika i skrzyni biegów, z założenia mają wyróżniać sięwiększą oszczędnością spalania paliwa.

 

Zaoszczędzisz dzięki nawigacji BMW

Producenci nieustannie poszukują nowych metod na skuteczne oszczędzaniepaliwa. Okazuje się, że duży potencjał tkwi jeszcze w systemachnawigacyjnych, które mogą współpracować z mechaniką.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019