Wyszukiwałeś:

Egipt

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Egipt

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

MINI zaliczyły 8 tysięcy

Po podróży trwającej osiem tysięcy mil, samochody MINI Cooper S dojechałydo fabryki Oxford, gdzie skończyła się 49 dniowa trasa, przebiegająca przezdziesięć krajów. Inicjatorem tego pomysłu był południowoafrykańskioddział MINI, skąd wystartowały samochody.

 

Dwa miliony Palio

Dwumilionowy egzemplarz modelu Fiat Palio wyprodukowany został w brazylijskiejfabryce Fiat Automoveis w Betim.

 

Dookoła Afryki z Pandą

Dwoje podróżników: Jolanta Czupik oraz Dominik Stokłosa, zamierzająprzebyć dystans prawie 70 tysięcy kilometrów, aby zaliczyć wyprawę "FiatPanda Cross around Africa 2007", która została zorganizowana przez Fiat AutoPoland. Będzie to pierwsza próba przejechania samochodem dookoła Afryki.

 

Kolejne zmagania podróżników Fiata

Wyprawa dwóch polskich podróżników dookoła Afryki przy pomocy Fiata Pandatrwa nadal. W sobotę, 14 kwietnia uczestniczyli oni w konferencji prasowej wKapsztadzie z udziałem polskich i południowoafrykańskich dziennikarzy.

 

4x4: Hummer - offroad wirtualnie

 

W świecie gier typu symulatory jazdy oczekujemy jak najbardziej realistycznych doznań. A tu pojawia się dość ciekawa propozycja dla fanów marki Hummer - gra pod nazwą 4x4: Hummer. Do dyspozycji gracza oddano mu kilkanaście terenowych aut z koncernu GM. Będzie można pojeździć Hummerem H1 Alpha, Hummerem H2 SUT czy Hummerem H3 SUV. Producent gry umieścił też dodatkowo Cadillaca Escalade, Chevroleta Tahoe, Chevroleta Trailblazer, Chevroleta Silverado, Chevroleta Avalanche, GMC Canyon, GMC Sierra, GMC Yukon oraz Saaba 9-7x więc mamy spory wybór. Każdy pojazd inaczej się zachowuje, wiernie oddano też model jazdy więc poza różnymi parametrami pojazdów mamy do czynienia też z różnymi zachowaniami na trasie. Świat gry to różne zakątki naszego globu - pustynna Newada, Egipt czy Islandia. Oprawa graficzna gry jest na wysokim poziomie - zarówno samochody jak i świat gry został wykonany bardzo szczegółowo (są też efekty pogodowe tj. śnieg czy deszcz) - mojeauto.tv

 

Na co zwracać uwagę, wypożyczając auto za granicą

Zwiedzając na własną rękę podczas zagranicznych wojaży możemy nie tylkozaoszczędzić, ale i zobaczyć wiele ciekawych miejsc, których nieobejmują zorganizowane wycieczki. Wystarczy tylko samochód i dobryprzewodnik. W tym miejscu podpowiadamy, na co zwracać szczególną uwagęwypożyczając do takich celów auto.

 

BMW wraca do Egiptu

BMW rozpoczęło na nowo produkcję aut w Egipcie, natomiast Daimler orazGeneral Motors dalej wstrzymują się z tą decyzją.

 

Rośnie popyt na tanie samochody użytkowe

Rosnąca popularność ekonomicznych lekkich, średnich i ciężkichpojazdów użytkowych w krajach rozwijających się oraz wciążutrzymujące się nastroje recesyjne w krajach rozwiniętych, sprzyjająznaczącym zmianom w zakresie zapotrzebowania na tego rodzaju samochody nacałym świecie. W ciągu najbliższych 5 lat należy spodziewać sięsystematycznego i solidnego wzrostu popytu na niedrogie, ekonomiczne weksploatacji samochody dostawcze.

 

20 lat temu zakończono produkcję "dużego Fiata"

Ciężko w to uwierzyć, ale minęło już dwadzieścia lat od momentu kiedy zlinii montażowych FSO na Żeraniu zjechał ostatni egzemplarz Fiata 125p,popularnie nazywanego ze względu na stylistykę "kanciakiem" lub"dużym Fiatem". Przez długie lata był on obiektem motoryzacyjnychmarzeń w Polsce.

 

Pierwsza Toyota z Europy do USA

Choć Toyotę Yaris można już spotkać na drogach kontynentupółnocnoamerykańskiego, to jednak są to egzemplarze produkowane wtamtejszych fabrykach Toyoty. Model Yaris będzie pierwszym modelem pochodzącymz Europy i eksportowanym do Ameryki Północnej.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019