Wyszukiwałeś:

Egoist

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Egoist

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Wątek na forum: Test zderzeniowy EuroNCAP

Jestem egoistą więc wybieram ten samochód... pieszy niech się pod koła nie pcha, a ja go na pewno nie rozjadę... ~Samochód dla egoisty...

 

Dzień Bezpiecznego Kierowcy

Jutrzejszy dzień (25 lipca) już po raz czwarty ogłoszony został DniemBezpiecznego Kierowcy. Organizatorzy akcji apelują w dniu Św. Krzysztofa,patrona kierowców, o ostrożną i rozważną jazdę na co dzień, abywszystkim po polskich drogach podróżowało się bezpiecznie.

 

10 tys. policjantów na drogach

Blisko 10 tys. policjantów ruchu drogowego i prewencji będzie czuwałonad bezpieczeństwem odwiedzających groby bliskich. Akcja "Znicz2009" rozpocznie się 31 października i potrwa do 1 listopada.

 

Nowy GT-R

No, może nie do końca nowy, a poprawiony - Nissan wprowadza szybsze imocniejsze GT-R do swojej oferty na 2011 rok.

 

Rusza "Znicz 2010"

W najbliższy weekend, przedłużony o 1 listopada - dzień WszystkichŚwiętych - na terenie całej Polski zostaną przeprowadzone wzmożonedziałania policyjne pn. "Znicz 2010". Każdego roku w tym czasiepanuje wzmożony ruch na głównych trasach komunikacyjnych i na drogachdojazdowych do cmentarzy.

 
 

Nissan GT-R 2012

Nissan zaprezentował dziś jeden z najważniejszych modeli w swojej gamie. Samochód został poddany zmianom podkreślającym potencjał wydajności tego auta. Oto przedstawiamy Wam Nissana GT-R anno domini 2012.

 

Nissan GT-R z wielkim znakiem zapytania

Ta wiadomość może zaniepokoić fanów legendarnej Godzilli, czyliNissana GT-R. Okazuje się bowiem, że następna generacja tego modelu, czyli model R36 może wcale nie ujrzeć światła dziennego.

 
 

Lamborghini Egoist : Niech żyje egoizm!

Ten samochód to dzieło szefa designu w koncernie Volkswagena, czyliWaltera De Silvy. Egoist jest hołdem znanego projketanta dla markiLamborghini, która w tym roku obchodzi 50 lecie istnienia LamborghiniAutomobili.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018