Wyszukiwałeś:

Eisenach

. Znaleziono 13 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Eisenach

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

Wszystko o samochodach Wartburg

Wartburg to większy od Trabanta model niemieckiej (z NRD) myśli motoryzacyjnej. Jego produkcja ruszyła w 1955 roku w fabryce w Eisenach, gdzie przed wojną produkowane były auta marki BMW. Pierwszy Wartburg, model 1000 (kolejne wersje 311, 312 i 313), produkowany był do 1968 roku w wersjach sedan,...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Corsa gotowa do produkcji

150 milionów euro zainwestowano w przygotowanie zakładów Opla w Eisenach doprodukcji nowej generacji Corsy, która ruszy już pod koniec sierpnia.

 

Mniej Astry i Vectry

Coraz większa konkurencja wśród modeli klasy średniej oraz wprowadzenie dosprzedaży kolejnej generacji Corsy to główne przesłanki za ograniczeniem wprzyszłym roku produkcji Astry oraz Vectry.

 

Signum i Tigra do lamusa

Według dzisiejszych doniesień prasowych internetowego wydania magazynu 'AutoMotor und Sport' Opel zamierza zakończyć produkcję dwóch modeli. Z liniiprodukcyjnych ostatecznie miałyby zjechać Signum oraz dwuosobowa TigraTwintop.

 

10 milionów Opli Corsa

Opel Corsa, jeden z najbardziej znanych i najdłużej produkowanychsamochodów niemieckiej marki pobił rekord. Z taśm montażowych wEisenach zjechał egzemplarz o numerze seryjnym 10.000.000. Jubileuszowymmodelem była wersja ecoFLEX 1.3 CDTI.

 

9 miliardów i 20 modeli

9 miliardów euro inwestycji oraz 20 nowych modeli do 2012 roku majązapewnić Oplowi znaczny wzrost sprzedaży na rynku europejskim.

 

Opel: Będą cięcia, ale nie w Gliwicach?

General Motors przedstawił plan ratunkowy, który ma być szansą nauzyskanie miliardów dolarów niezbędnych do uchronienia firmyprzez bankructwem. Zakłada on zamknięcie kilku fabryk i zwolnienie tysięcypracowników. Jest jednak szansa, że gliwicki zakład nie podzieli tegolosu.

 

Fiat robi zakupy, teraz przejmie Opla?

Fiat ledwo co podpisał alians z upadającym Chryslerem, a już szykuje się dozakupu kolejnego pakietu akcji zagrożonej widmem bankructwa marki. Tym razemWłochów zainteresowała oferta Opla.

 

Wartburg? Czemu nie!

Komunistyczne marki samochodowe są ostatnimi czasy w modzie. Po wskrzeszeniu (zsukcesem) przez Renault rumuńskiej Dacii, do odrodzenia synonimu dawnychNiemiec Wschodnich przymierza się Opel.

 

Nowe i drogie autko Opla

Opel ogłosił, że jego nowe miejskie auto będzie się plasowało w segmenciepremium tej klasy i będzie nawet droższe niż Corsa.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019