Wyszukiwałeś:

Elantra

. Znaleziono 87 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Elantra

Spróbuj też wyszukać: Hyundai i10 elantra czujnik HYUNDAI Elantra 2 0 CRTD

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 87 wszystkich):

Wszystko o samochodach Hyundai Elantra

Hyundai Elantra jest autem klasy średniej mającym zapewnić poprawne osiągi i komfort dla maksymalnie 5 osobowej rodziny. Lekko "limuzynowaty" Hyundai Elantra został przedstawiony publiczności w 2000 roku w Turynie, w Polsce zaś pojawił się dwa lata póŸniej podczas poznańskiego Motor Show. W amery...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Nowe modele Hyundaia

Sportowe Coupe i rodzinna Elantra

 

Hyundai szykuje następcę Elantry

Na drugą połowę przyszłego roku planowana jest premiera następcy modeluHyundai Elantra. Model ten, na razie jeszcze pod roboczym skrótem FD, będzieoferowany w większej liczbie wersji nadwoziowych.

 

Odmieniony Hyundai Avante/Elantra

Na koreańskim rynku debiutuje właśnie nowa generacja modelu Hyundai Avante,na rynkach zagranicznych znanego jako Elantra. Jak można zobaczyć nazdjęciach, auto zmieniło się diametralnie.

 

i40, Elantra i Veloster w Polsce!

Na naszym rynku zameldowały się właśnie trzy całkowicie nowe modele markiHyundai, które ugruntowują nowy kierunek wymierzony przez koreańskikoncern. Modele i40, Elantra oraz Veloster mają docierać do zupełnie nowegogrona odbiorców.

 

Hyundai Elantra: spoko

4.5 bardzo dobreauto za rozsądną cenę,następna terz będzie elantra ale ta noa

 

Autobest 2012: Hyundai Elantra najlepszy

Znamy już rozstrzygnięcia konkursu Autobest 2012, w którym wybieranejest najlepsze auto w środkowo-wschodniej części Europy. W tym rokuzdecydowanym zwycięzcą okazał się Hyundai Elantra, który wyprzedziłForda Focusa i Chevroleta Aveo.

 

Hyundai Elantra: Najlepsze auto

Sukces już jest. Tuż po zakończeniu naszego tygodniowego testu HyundaiaElantry, model ten został uhonorowany wyróżnieniem Autobest 2012. Czyjednak ten dość prestiżowy tytuł przełoży się również na sukcesrynkowy? Z tym może być już znacznie trudniej, jednak po kilku dniachspędzonych z Elantrą wcale nie uważamy, że nie jest to niemożliwe.

 

Hyundai Elantra i Range Rover Evoque najlepsze w Stanach

Hyundai Elantra z tytułem North American Car of the Year 2012, a Range RoverEvoque z tytułem Truck of the Year 2012. Oto najważniejsze rozstrzygnięciaplebiscytu na samochody roku na rynku amerykańskim, jakie poznaliśmy narozpoczętej właśnie wystawie samochodowej NAIAS w Detroit.

 

Nowy Hyundai Elantra będzie bardziej "premium"

W Polsce Hyundai Lantra lub Elantra kojarzy się zwykle z tanimi modelami onijakiej stylistyce - mało pożądane i troche zapomniane. Korańska firmaszykuje jednak kolejną generację dość popularnego zagranicą samochodu izmieni ona nasze wyobrażenie o tym produkcie.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018