Wyszukiwałeś:

Elblag

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Elblag

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

 

Wątek na forum: Berlinka: Elbląg - Grzechotki umowa podpisana

co za bezsensowny kontrakt. zamiast przeznaczyc ta kase na a-2 wa-wa - strykow ktora ta droga bedzie jezdzilo kilkanascie tysiecy samochodow na dobe, to buduje sie drogi ktorymi nikt nie jezdzi chore!!!!! ~rusec

 

Wątek na forum: Prace na siódemce Jazowa-Elbląg

Co to za most na obrazku? Bo na pewno nie w Jazzowej ~HK

 

Wątek na forum: Droga krajowa nr 7, przebudowa na odcinku Jazowa - Elbląg

jechałem to droga jest bardzo dobrze zrobiona.poczulem sie tak jak bym byl w niemczech. droga jest super. ~radzio

 

Wątek na forum: Droga ekspresowa S22 Elbląg-Grzechotki po przebudowie

Bardzo polecam wizytę na "nowej ruinie" - drodze S22 (Elbląg - Grzechotki). Po dwóch miesiącach od oddania drogi widać w bardzo wielu miejscach potężne dziury w skarpach, tylko czekać na zapadnięcia nawierzchni. Wysięki błota na skarpach to normalka. Są one łatane tymczasowo i prowizory...

 

Węzeł Elbląg-Wschód

W połowie sierpnia zakończy się przebudowa węzła transportowegoElbląg-Wschód. Będzie on ważnym elementem modernizowanej infrastrukturydrogowej a wraz z nowobudowanym przejściem Grzechotki-Mamonowo II będziestanowił najkrótszą drogę z zachodu na wschód Europy.

 

Elbląg z nowym węzłem

Dzisiaj tj. 31 sierpnia w Elblągu nastąpi uroczyste otwarcie węzłatransportowego Elbląg - Wschód. Prace przy inwestycji o wartości około 6,5mln euro trwały półtora roku..

 

S22 Elbląg - Grzechotki - nadzorca wybrany

21 marca 2006 r. została podpisana umowa na zarządzanie i nadzór nadrealizacją projektu "Przebudowa drogi krajowej nr 22 na odcinku Elbląg -Grzechotki" z konsorcjum firm Mott MacDonald Limited, Lafrentz - Polska Sp.z o.o. i Jacobs GIBB Polska Sp. z o.o. Wartość kontraktu wynosi 18,7 mln zł(brutto) - poinformowała GDDKiA.

 

Prace na siódemce Jazowa-Elbląg

Z początkiem września ubiegłego roku rozpoczęto prace budowlane przyrealizacji projektu przebudowy drogi krajowej nr 7 w okolicach Elbląga.Inwestycja na odcinku od Jazowej do węzła Elbląg-Wschód ma usprawnić ruchtranzytowy poruszający się po tej drodze, zwiększyć poziom bezpieczeństwaoraz ułatwić powiązanie miasta Elbląga z jego obwodnicą do czasu budowydrogi ekspresowej S-7.

 

Berlinka: Elbląg - Grzechotki umowa podpisana

GDDKiA podpisała kontrakt o wartości ponad 141 mln zł na roboty budowlane wramach projektu przebudowy drogi krajowej nr 22 na odcinku Elbląg - Grzechotki.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021