Wyszukiwałeś:

Electric

. Znaleziono 219 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Electric

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 219 wszystkich):

Mitsubishi Electric stawia na Polskę

Mitsubishi Electric Europe objęło udziały swoich polskichdystrybutorów automatyki przemysłowej. Nowo utworzony oddział mapomóc w ekspansji na naszym rynku.

 

Elektryczne Volvo już w produkcji

Volvo rozpoczęło produkcję swojego pierwszego modelu z napędem elektrycznym.Na początku powstanie jednak zaledwie 250 sztuk modelu C30 Electric i trafiąone do europejskich klientów leasingowych.

 

Elektryczny samochód z Hiszpanii

Większość producentów w swojej ofercie ma co najmniej jedensamochód elektryczny bądź hybrydowy. Niektórzy producenci narynek wprowadzają którąś z kolei generację swojego ekologicznegoauta. Seat dopiero teraz ogłosił, że pracuje nad autem elektrycznym.

 

Elektryczny Solaris dla kibiców

Urbino electric, prototyp elektrycznego autobusu Solaris, będzie woziłkibiców piłkarskich ME 2012 w Poznaniu. Producent planuje udostępnieniepoznańskiemu MPK autobusu do testów w tym terminie.

 

Autobus elektryczny sprawdzony przez pasażerów

Pełnym sukcesem zakończyła się pierwsza tura testów autobusuelektrycznego Solaris Urbino electric w regularnym ruchu miejskim. Przezostatnie trzy tygodnie pojazd pokonał bez jakichkolwiek przeszkód 3.000km, wożąc kibiców oraz gości przybywających do Poznania podczasMistrzostw Europy w Piłce Nożnej.

 

Mercedes SLS AMG Coupe Electric Drive

 

Mercedes sprawił, że SLS AMG Coupe bardziej elektryzyje i to dosłownie. Sprawdźcie jak radzi SLS AMG Coupe Electric Drive na torze Ascari.

 

Elektryzujący Mercedes SLS AMG Coupe

Mercedes SLS AMG to samochód, który powoduje, że gdzie by sięnie pojawił tam zawsze będzie niczym pojawiający się nagle biały szkwał. Teraz producent aut ze Stuttgartu przedstawił  burzę z piorunami w postaci SLSa AMG Coupe Electric Drive.

 

Lotnisko Hamburg testuje elektrycznego Solarisa

Urbino 8,9 LE electric, odbywający "testowe turnee" po całychNiemczech, zawitał do Hamburga. Na lotnisku hanzeatyckiego miasta elektrycznySolaris potwierdził swoje zalety w obsłudze naziemnej przewożącpasażerów z terminalu do samolotu.

 

Hybrydowy Solaris w kultowym mieście piwa

W Pilźnie, jednym  z najsławniejszych czeskich miast, w którymprodukowany jest sławny browar swoje kursy rozpoczął hybrydowy autobusskonstruowany przez Solaria. Pojazd powstał we współpracy z SkodaElectric.

 

Hybrydowy Solaris w Pilźnie

Nowy autobus hybrydowy skonstruowany we współpracy firmy Solaris zeŠkodą Electric rozpoczął kursy, w położonym na zachodzie Czech,Pilźnie. Ogromną zaletę pojazdu stanowi możliwość wykorzystania podczasjazdy silnika elektrycznego, dzięki czemu autobus jest bardziej przyjaznyśrodowisku naturalnemu, a zużycie paliwa znacząco obniża się wporównaniu do pojazdów z klasycznym silnikiem spalinowym.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019