Wyszukiwałeś:

Elon X

Musk X

. Znaleziono 20 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Elon Musk

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 20 wszystkich):

Toyota i Tesla będą współpracować

Tesla Motors i Toyota Motor Corporation zamierzają współpracować nadkonstruowaniem pojazdów elektrycznych. Toyota Motor Company zainwestuje wfirmę Tesla także w zakresie produkcji podzespołów oraz systemuprodukcji i wsparcia technicznego.

 

Tesla S wyprzedana!

Tesla Model S cieszy się dużą popularnością. Jak podaje producent caływolumen przeznaczony na 2012 rok został już wyprzedany.

 

Tesla Model III - elektryczny rywal w klasie luksusowych kompaktów

Tesla zamierza włączyć się w walkę o czołowe miejsca wśródkompaktowych limuzyn. Bronią będzie w pełni elektryczny model o nazwie TeslaIII. Samochód na drogach do zobaczenia od 2017 roku.

 

Tesla pojedzie bez kierowcy

Tesla Motors stworzona przez Elona Muska nabiera w ostatnich miesiącachrozpędu. Właściciel firmy i wizjoner zdradził plany na temat autonomicznegopojazdu.

 

"Autonomiczna" Tesla już za kilka miesięcy?

Podczas gdy producenci aut snują przyszłościowe plany testowania technologiisamodzielnie jeżdżących aut, Tesla ponoć już nauczyła wszystkich sztuczekswój Model S. Jego właściciele ponoć już niebawem za kierownicąbędą mogli czytać  gazetę.

 

Google prawie kupiło Teslę

Według najnowszej książki, która jest poświęcona twórcy markiTesla, producent samochodów miał być sprzedany firmie Google.

 

Nowe Tesla w klasie średniej już niebawem!

Amerykański producent elektrycznych samochodów mocno się rozpędza.Szef marki, Elon Musk, zapowiedział debiut kolejnego modelu na marzec przyszłego roku.

 

Absurdalnie mocna Tesla Model S

Myśleliście, że 690KM w elektrycznej Tesli S to już maksimum szaleństwa? Cóż, Elon Musk pomyślał inaczej i już niebawem będzie można kupićModel S P90D w absurdalnie mocnej wersji.

 

Elon Musk rozdaje darmowe Tesle X

Nowy crossover Tesla Model X już niebawem pojawi się na rynku i z tej okazjiszef amerykańskiej firmy postanowił rozdać kilka egzemplarzy. Aby dostaćjeden wystarczy mieć dar przekonywania i kilku bogatych przyjaciół.

 

Fabryka Tesli w dawnej elektrowni atomowej

Reuters donosi, że Tesla zamierza wybudować kolejną  fabrykę wEuropie. Tym razem zakład ma powstać w dość specyficznym miejscu weFrancji. Do tego pomysłu przychylny jest tamtejszy Minister Energetyki.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Elon Musk".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019