Wyszukiwałeś:

Enzo

. Znaleziono 141 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Enzo

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 141 wszystkich):

Kolejna ofiara Ferrari Enzo

Bogaci biznesmeni mają słabość do bardzo drogich samochodów,które sprawiają, że często zapominają oni o zdrowym rozsądku ipodstawowych prawach fizyki. Podobnie było w przypadku rosyjskiego deputowanegoSuleimana Kerimova, który kilka dni temu roztrzaskał Ferrari Enzo.

 

Następca Ferrari Enzo z mniejszym silnikiem

Podczas wywiadu dla brytyjskiego magazynu Autocar szef Ferrari, Amedeo Felisazdradził, że następca modelu Enzo będzie wyposażony w podwójniedoładowany silnik V8 z bezpośrednim wtryskiem.

 

Następca Ferrari Enzo już za rok

Fani Ferrari już od dawna oczekują następcy Ferrari Enzo. Okazuje się, żesamochód zostanie zaprezentowany już w przyszłym roku.

 

Następca Ferrari Enzo już jeździ?

Ferrari Enzo to samochód, który przejdzie do historii jako jeden z nielicznych, które obrosły aż tak wielką legendą. Nie ma na świeciefana włoskiej marki, który nie marzyłby o przejażdżce Enzo. Jednak motoryzacja musi iść naprzód i nawet bogowie potrzebująnastępców.

 

Ferrari przedstawi następcę Enzo jeszcze w tym roku

Na targach w Genewie Ferrari zaprezentowało nowy model, który zastąpił Ferrari 599GTB. Mowa o Ferrari F12berlinetta. Na tych samych targach szefFerrari zapowiedział, że następca Enzo ujrzy światło dzienne pod koniectego roku.

 

Następca Ferrari Enzo piekielnie szybki

Pierwsza seryjna hybryda od Ferrari pojawi się w 2013 roku. Technologia stworzona przez włoskich inżynierów zadebiutuje w następcy Enzo.

 

Montezemolo: Następca Enzo pod koniec roku

Podczas ogłoszenia ostatnich wyników sprzedażowych szef Ferrari potwierdził informacje, które od pewnego czasu pojawiają się w Internecie, a dotyczące następcy Enzo.

 

Ferrari na finiszu prac projektowych

Praktycznie nie ma teraz dnia, żeby w Internecie nie pojawiły się szpiegowskie zdjęcia następcy Ferrari Enzo. Serwis Car and Driver donosi, żeprac nad tym aute są bliskie końca.

 

Następca Enzo inspirowany 250 LM

Ferrari F150, taką nazwę ma nosić następca Ferrari Enzo, który oficjalnie ma pojawić się podczas targów motoryzacyjnych w Genewie. Inspiracją dla tego modelu ma być legendarne Ferrari 250 LM.

 

LaFerrari: Bella następca Enzo

Włosi po raz kolejny pokazali, jak daleko wyprzedzają resztę motoryzacyjnegoświata. W Genewie, tuż przed godziną 12.00, Ferrari zaprezentowało swój najnowszy model, który jest następcą kultowego Enzo. Jedynedo czego można się przyczepić to nazwa - LaFerrari.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019