Wyszukiwałeś:

Equinox

. Znaleziono 13 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Equinox

Spróbuj też wyszukać: captivia

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

 

Nowości Chevroleta

Marka Chevrolet w przyszłym roku wejdzie pełną parą na europejski rynek, nietylko w wyniku zastąpienia marki Daewoo, ale także dzięki nowościom, jakiepojawią się w Paryżu.

 

Ekologiczna flota GM

Amerykański producent samochodów, koncern General Motors zamierzawprowadzić na rynek sto samochodów napędzanych elektrycznym ogniwempaliwowym. Model Chevrolet Equinox trafi do rąk amerykańskich klientówjuż jesienią przyszłego roku.

 

Jakie auta będą najlepsze za Oceanem?

Już w przyszłym tygodniu ruszy największa na rynku amerykańskim wystawasamochodowa - North American International Auto Show - a wraz z nią poznamyzwycięzców plebiscytu na amerykański samochód roku.

 

Dwa Fordy samochodami roku w USA

Jak co roku pierwszy dzień wystawy NAIAS w Detroit jest okazją do wręczenianagród w konkursie na North American Car oraz Truck of the Year. W tymroku konkurs został zdominowany przez Forda.

 
 

Chevrolet Equinox 2010

 

Chevrolet Equinox - GM zaprezentowało najnowszą wersję modelu na rok 2010 (USA) - mojeauto.tv

 

Nowości od GM - NAIAS 2009

 

Na otwarciu targów NAIAS 2009 GM zaprezentował swoje nowości - Chevrolet Equinox, Cadillac SRX, Buick LaCrosse oraz Cadillac Converj concept - mojeauto.tv

 

Najładniejsze wnętrze ma...

Z reguły oceniając wygląd auta zwracamy uwagę głównie, jeśli niewyłącznie, na stylistykę nadwozia. A tymczasem obcując na codzień z naszymsamochodem większość czasu i tak spędzamy w jego wnętrzu. Zobaczmy więc,jakie auta mają najlepsze, najładniejsze, najciekawsze wnętrza.

 

General Motors już po kryzysie

Całkowita spłata zadłużenia, nowe, milionowe inwestycje oraz wzrost liczbysprzedanych samochodów - te oznaki wyraźnie sugerują, iż największyamerykański koncern motoryzacyjny problemy ma już za sobą.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019