Wyszukiwałeś:

Espace

. Znaleziono 175 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Espace

Spróbuj też wyszukać: espace III Renault Espace movano

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 175 wszystkich):

Wątek na forum: Odpowietrzniki układu chłodzenia w Renault Espace II 2.8 v6

Mam pytanie gdzie i ile jest odpowietrzników układu chłodzenia w Renault Espace II silniku 2.8 V6 czekam na pomoc i z góry dziękuję. Pozdrawiam ~remcio

 

Vel Satis, Espace: Z odrobiną ekstrawagancji...

Design - daleki od klasycznego - jednych urzeka, innych irytuje. Ale budziemocje. Sprawia, że niewielu przejdzie obok tych modeli obojętnie. Już napierwszy rzut oka widać, że Espace i Vel Satis to przedstawiciele tej samejmarki.

 

Lifting Renault Espace

Marka Renault przedstawiła pierwsze oficjalne dane dotyczące odmłodzonegomodelu Espace. Francuski MPV dostępny będzie z nową gamą silników iwyposażeniem. Modyfikacje widoczne są także w wyglądzie.

 

Renault Espace: Cesarz klasy MPV

Renault Espace pochodzi z Francji i w pełni oddaje charakter tego państwa.Lubi być prekursorem nowych trendów, nie stroni od komfortu i skuteczniepotrafi maskować swoje ewentualne wady, przeobrażając je w cośintrygującego, a nawet w pewnym sensie pomysłowego.

 

Dwa modele zastąpią Espace

Jak podaje francuski dziennik, Les Echos, koncern Renault zamierza pójść wślady Forda i w miejsce obecnie sprzedawanego vana Espace wprowadzić dwaodrębne modele.

 

25 lat Renault Espace

25 lat, cztery generacje i aż 1,2 miliona sprzedanych egzemplarzy - tonajkrótsza wizytówka pierwszego europejskiego minivana. Z tejokazji Renault wypuściło na rynek specjalną limitowaną edycję Espace 25th.

 

Renault zafundowało facelifting modelowi Espace

Renault Espace to model, który na rynku motoryzacyjnym walczy w segmencie osobowych vanów już od 28 lat. Od tamtej pory sprzedano 1.2 miliona egzemplarze, a teraz Francuzi zadecydowali, że należy Espace'a odświeżyć.

 

Są już pierwsze zdjęcia nowego Espace'a

Targi w Paryżu są bardzo ważne dla producentów z Francji. Wszystkosprowadza się do jednego słowa - prestiż. To tam właśnie Renaultzaprezentuje nowego Espace’a. Mamy pierwsze zdjęcia auta.

 

Znamy ceny nowego Renault Espace

W maju do sprzedaży trafi najnowsza generacja modelu Espace. Samochód dostępny będzie w trzech poziomach wyposażenia, zaś gama silnikówskłada się z 2 silników wysokoprężnych oraz jednego motorubenzynowego. Podstawowa wersja nowego Renault Espace kosztuje od 119 000złotych.

 

Jeździliśmy nowym Renault Espace. Cena od 119 tys. zł.

W czasach, gdy preferencje klientów szybko się zmieniają, producencimuszą odpowiednio reagować, a także dostosowywać swoje flagowe modele dopotrzeb rynku. Renault Espace, czyli jeden z prekursorów segmentu van,zmienił się nie do poznania. Auto wjechało właśnie do polskichsalonów.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018