Wyszukiwałeś:

Esprit

. Znaleziono 21 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Esprit

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 21 wszystkich):

Lotus - reaktywacja

Brytyjski producent sportowych samochodów marki Lotus ogłosił niedawno, iżzamierza zbudować samochód, który będzie następcą legendarnego modeluEsprit. Nowe auto już pod koniec aktualnej dekady ma pozostać flagowymproduktem tej marki.

 

FC Köln jeździ Neoplanem

Piłkarze pierwszoligowego klubu niemieckiej Bundesligi, 1.FC Köln, podróżują od niedawna na mecze wyjazdowe autokarem NEOPLAN Cityliner Co długości 12,99 m. Nad brzegiem rzeki Ren w Kolonii zarząd firmytransportowej Schilling Omnibusverkehr przekazał kierownictwu FC Köln, tennowoczesny i znakomicie wyposażony autokar.

 

Nowy Lotus Esprit w 2011

Wciąż opóźnia się premiera nowej odsłony Lotusa Esprit.Prawdopodobnie dzieje się tak z powodu intensywnych prac nad rozwojemhybrydowego układu napędowego dla sportowego samochodu.

 

Pięć konceptów Lotusa w Paryżu

Tegoroczny październik i targi w Paryżu będą momentem na wielką ofensywębrytyjskiej marki Lotus. Firma zamierza zaprezentować tam aż pięć nowychkonceptów.

 
 

Mercedes Klasa C: Warto ale nie dla każdego

4.25 Auto kupiłem w 2005r w AutoHausie przyserwisie mercedesa w niemcowni, kosztowało "swoje". Mam wszystkie papiery, 100%oryginalny przebieg, 100% bez wypadkowy, 100% oryginalny lakier, ale.... w tymroku musiałem pomalować nie ze względu na stłuszk...

 

Lotusowska V8

Lotus planuje wsadzić do nowego Esprita silnik V8, który w całościzostanie zaprojektowany i wykonany przez firmę z Norfolk - takie informacjeujawnił Danny Bahar, szef marki, magazynowi Autocar.

 

Silnik V8 Lotusa Esprit

 

Oto silnik V8 w całości opracowany przez inżynierów z Lotusa

 

Lotus nie na sprzedaż

Obecny właściciel Grupy Lotus nie zamierza sprzedawać brytyjskiej marki. Apod koniec tygodnia zanosiło się na realizację innego scenariusza.

 

Koniec Lotusa Esprit

Kilka lat temu Lotus zapowiedział reinkarnację modelu Esprit. Działo się tojeszcze za czasów poprzedniego szefa firmy, Danyego Bahara. Co z tegowyszło?

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019