Wyszukiwałeś:

Estoque

. Znaleziono 29 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Estoque

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 29 wszystkich):

Czterodrzwiowe "Lambo" oficjalnie

Po serii zdjęć przyprawiających fanów marki spod znaku byka o mękiTantala, w końcu udostępniono pierwsze, półoficjalne zdjęcia nowegomodelu. Lamborghini Estoque będzie czterodrzwiowym autem na wzór sedana,pierwszym takim w historii włoskiej marki.

 

Nie będzie Lamborghini Estoque

Przynajmniej na razie. Ze względu na trudną sytuację w branżymotoryzacyjnej, Lamborghini odłożyło w bliżej nieokreśloną przyszłośćdecyzję co do produkcji swojego czterodrzwiowego modelu Estoque.

 

Estoque w Kolonii

Miało go nie być, ale oto pojawił się na publicznej drodze. Mowa oczterodrzwiowym Lamborghini Estoque, którego rozwój miał zostaćwstrzymany kilka miesięcy temu. Okazuje się jednak, że w niewyjaśnionychokolicznościach auto pojawiło się w niemieckiej Kolonii.

 

Lamborghini Estoque

 

Najnowszy concept Lamborghini Estoque prosto z wystawy w Paryżu

 

Lamborghini Estoque wraca do gry

Znów pojawiła się iskierka nadziei, że Lamborghini Estoque przestaniebyć tylko ładnym, koncepcyjnym, czterodrzwiowym Lamborghini. Jest szansa byauto pojawiło się na drogach.

 

Konkurent Panamery Turbo?

Lamborghini wraca do pomysłu stworzenia czterodrzwiowej limuzyny, któryprzedkłada ponad chęć stworzenia ultraluksusowego SUVa, który"nie pasuje do naszego (Lamborghini) progu cenowego".

 

Lambo na co dzień

Szef Lamborghini, Stephan Winkelmann, mówił niedawno, że jego firmaplanuje stworzyć samochód, który z powodzeniem możnabyokreślić mianem praktycznego.

 

Lamborghini nie skreśla sportowej limuzyny

Świat motoryzacji oraz fani jeszcze nie ochłonęli po premierze najnowszegoLamborghini Urus, a z Sant'Agata napływają kolejne ciekawe informacje. Tymrazem dotyczą Lamborghini Estoque.

 

Czy świat ujrzy czteromiejscowe Lamborghini?

W niedalekiej przyszłości zobaczymy nowe modele, które pojawią się w gamie aut z Sant'Agata. Urus i następca Gallardo są pewne, ale co z czteromiejscowym bykiem?

 

Lamborghini z silnikiem turbo?

W 2017 roku na rynku ma pojawić się produkcyjna wersja studyjnego modeluUrus. Okazuje się, że model ten może być „pionierskim” autem whistorii marki z Sant'Agata.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019