Wyszukiwałeś:

Eterniti

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Eterniti

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

Nadchodzi wieczny luksus

Podczas targów we Frankfurcie zadebiutuje nowa brytyjska marka - Eterniti Motors, której siedziba mieści się w Londynie. Firma chce produkować luksusowe samochody, a pierwszy concept car pokaże podczas IAA2011.

 

Hemera odsłonięta

Nowy brytyjski producent samochodów luksusowych, który zadebiutujewe Frankfurcie - Eterniti Motors udostępnił dziś zdjęcia swojego pierwszego prototypu.

 

Produkcyjna wersja Eterniti Hemera w kwietniu

Eterniti to nowa na rynku marka, która po raz pierwszy pojawiła się na targach we Frankfurcie. Firma pochodząca z Londynu w przyszłym roku zaprezentuje produkcyjną wersję SUVa Hemera. Samochód przechodzi testy,w których swój udział bierze były techniczny guru Jaguara,Alastair Macqueen.

 

Pierwszy Super-SUV

Na wystawie w Pekinie londyńska marka pokazała prototyp swojego luksusowegoSUV-a, który jeszcze w tym roku pojawi się w sprzedaży i będzierywalizował z takimi markami jak Bentley, Lamborghini czy Maserati.

 
 
 
 

Targi w Pekinie: Atrakcje ciekawsze niż Wielki Mur Chiński

Targi w Pekinie to kolejna motoryzacyjna impreza, na której poznaliśmy ciekawe nowości. Większość z nich przeznaczona jest na rynek azjatycki, alepojawiło się kilka ważnych dla globalnego rynku modeli.

 

Pierwsze Super-SUVy sprzedane

Londyńska firma Eterniti, która stworzyła Super-SUVa o nazwie Artemis może pochwalić się pierwszym sukcesem. Brytyjska marka otrzymała już pierwsze zamówienia na swój model.

 

Aston Martin pracuje nad konkurentem Bentleya

Producent aut z Gaydon pracuje nad konkurentem dla nadchodzącego SUVa od Bentleya, czyli koncepcyjnego cały czas modelu EXP 9 F.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019