Wyszukiwałeś:

Euro X

5 X

. Znaleziono 1768 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Euro 5

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1768 wszystkich):

Pierwszy autobus Mercedesa z Euro 5 sprzedany

Do jednego z bawarskich klientów firmy Mercedes-Benz trafił pierwszyautobus dedykowany transportowi regionalnemu z silnikiem spełniającym normyemisji spalin Euro 5. Pojazd wykorzystuje autorską technologię producenta onazwie BlueTec.

 

Pierwsze autobusy z Euro 5 w Polsce

Od kilku dni po ulicach Olsztyna jeździ 8 przegubowych autobusów SolarisUrbino 18. Są to pierwsze w Polsce autobusy z silnikiem Diesla spełniającenormę emisji spalin euro 5.

 

Ford przestawia się na Euro 5

Do końca bieżącego roku wszystkie silniki benzynowe Forda będą spełniaćnormy emisji spalin Euro 5. Sama dyrektywa ma bezapelacyjnie obowiązywać od 1.stycznia 2011 roku.

 

Od 1 października obowiązuje norma Euro-5

Zgodnie z dyrektywą UE od października nowe pojazdy ciężarowe owiększym tonażu oraz autobusy muszą spełniać wymogi normy Euro-5. W innymprzypadku nie zostaną dopuszczone do ruchu.

 

Euro 5 najlepiej znana w Polsce

Badanie opublikowane przez firmę Castrol, dostawcę olejów silnikowych iśrodków smarnych, dowodzi, że 22 proc. menedżerów idyspozytorów flot jest nieświadomych zmian w normie prawnej Euro 5.

 

Diesel+metan=nowe silniki Volvo

Volvo Trucks będzie pierwszym producentem dysponującym wydajnym silnikiemwysokoprężnym zasilanym mieszanką metanu i oleju napędowego. Silnik spełniarygorystyczną normę emisji spalin Euro 5, obowiązującą od jesieni 2009 r.

 

"Czystsza" Fiesta

Ford niebawem wprowadzi małą rewolucję w gamie silnikowej modelu Fiesta. Odpołowy kwietnia marka zamierza sprzedawać egzemplarze swojego auta, tylko zsilnikami spełniającymi normę Euro 5.

 

Honda Civic Type-R zniknie przez Euro 5

W związku z rychłym wejściem w życie restrykcyjnej normy dotyczącej emisjispalin – Euro 5, Honda poinformowała o planowanym na koniec 2010 rokuzakończeniu sprzedaży modelu Civic Type R w wielu rejonach Europy.

 

Wątek na forum: kupic czy nie? GRAND SCENIC 1.9 dCi 130 FAP Euro 5 PRIVILÈGE

Witam, mam do was pytanie, jestem zainteresowany zakupem GRAND SCENIC 1.9 dCi 130 FAP Euro 5 PRIVILÈGE, wyglada świetnie, wyposazenie i cena są rewelacyjne (nowe auto), za te pieniądze mogę miec "golasa" toyote avensis lub verso i to jeszcze w benzynie. Czy wiecie jak się sprawdza te re...

 

Maxity Euro 5

Renault Maxity i oferowana w nim gama silników DXi 2.5 i DXi 3 zostałyzaprojektowana specjalnie z myślą o eksploatacji w mieście. Jednostki tezapewniają wyjątkowe przyspieszenie na niskich obrotach oraz szeroki zakresekonomicznych obrotów. Wprowadzenie norm czystości spalin Euro 5 oznaczakolejne pozytywne zmiany.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Euro 5".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019