Wyszukiwałeś:

Eurocargo

. Znaleziono 21 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Eurocargo

Spróbuj też wyszukać: IVECO EUROCARGO 120E eurocargo120el17 ml 180 e 24

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 21 wszystkich):

Wątek na forum: IVECO EuroCargo drugiej generacji rusza w bój

fajnie sie nim jeździ lepiej niz osobówką u nas na poczcie jest ich z 15 sztuk ~Korek

 

IVECO EuroCargo drugiej generacji rusza w bój

W dniach 12-13 maja br., czyli zaledwie 4 tygodnie po publicznej premierzeStralis Active Time i Active Day, Włosi oficjalnie pokazali nowe EuroCargo -EuroCargo drugiej generacji.

 

Odświeżone Iveco Eurocargo

Możliwości wykorzystania Eurocargo są bardzo szerokie - samochód ten dostępny jest bowiem w zakresie od 6 do 19t DMC. Najbardziej typowezastosowania obejmują sektor komunalny, użyteczności publicznej, dystrybucjędetaliczną i ogólne zastosowania transportowe.

 

Fiat pomoże ofiarom trzęsienia ziemi

W następstwie groźnego trzęsienia ziemi, które zdewastowało regionAbruzzo, Grupa Fiat postanowiła udzielić pomocy technicznej, ekonomicznej ihumanitarnej ludności dotkniętej katastrofą.

 

Iveco na IAA

Na 64. międzynarodowej wystawie pojazdów użytkowych (IAA), któraodbędzie się w Hanowerze w dniach 20–27 września 2012 r., Ivecozaprezentuje wiele nowości.

 

Iveco w Hanowerze

Na 64. międzynarodowej wystawie pojazdów użytkowych (IAA), któraodbędzie się w Hanowerze w dniach 20–27 września 2012 r., Ivecozaprezentuje wiele nowości.

 

Iveco bez MAUT

Aby obniżyć koszty właściciele firm przewozowych poszukają różnychrozwiązań. Iveco Poland przedstawia nową ofertę, która pozwala naprzewożenie lżejszych i jednocześnie dużych objętościowo towarów unaszych zachodnich sąsiadów bez dodatkowej opłaty(MAUT).

 

Poczta Polska z Iveco

Od czerwca br. Fraikin Polska realizuje dostawy pojazdów użytkowych dlaPoczty Polskiej SA. Flota największego polskiego operatora usług pocztowychpowiększy się o ponad 200 pojazdów marki Iveco.

 

Iveco prezentuje nowego Eurocargo Euro VI

Jeden z najpopularniejszych pojazdów ciężarowych średniej wielkościwkrótce zadebiutuje na rynku w nowej odsłonie. Iveco Eurocargo Euro VIto uniwersalny pojazd z możliwością adaptacji do różnych potrzeb,który teraz dokłada do tego zoptymalizowane zużycie paliwa.

 

Wątek na forum: Zestawy naprawcze do hamulców Iveco

Witam. Jeśli szukasz drogi użytkowniku tanich reperaturek, tłoczków, samoregulatorów do Iveco Daily, EuroCargo, Eurotech, Eurostar, EuroTrakker, Magirus, RVI, Midliner, Midlum itd. to zapraszam do sklepu internetowego (jak i również stacjonarnego). Mamy ponad 14 lat doświadzczenia na rynku !!...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018