Wyszukiwałeś:

Euromaster

. Znaleziono 18 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Euromaster

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 18 wszystkich):

Nowe serwisy Euromaster w Toruniu i Inowrocławiu

Serwisy ogumienia Opon Lan Landowscy w Toruniu przy ulicy Św. Jakuba 1oraz w Inowrocławiu przy ulicy Transportowej 7 zostały oficjalnie włączonedo ogólnoeuropejskiej sieci warsztatów samochodowych Euromaster.

 

Nie daj się zaskoczyć zimie

Ruszyła kampania pod hasłem „Nie daj się zaskoczyć zimie. Już czas nazmianę opon”, przygotowana przez sieć specjalistycznychwarsztatów samochodowych Euromaster. W całej Polsce Euromasteruruchomił już 15 punktów serwisowych, a do końca roku planowane jestotwarcie kolejnych 3 serwisów.

 

Euromaster rozwija Mobilny Serwis

Mobilny Serwis Euromaster to profesjonalnie wyposażony pojazd świadczącyusługi naprawy i wymiany opon ciężarowych w dogodnym dla klienta miejscu iczasie, wykorzystując przerwy w pracy pojazdu (postójciężarówki w bazie firmy, załadunek). Obecnie Euromaster rozszerzausługę Mobilnego Serwisu na terenie Polski – sieć dysponuje już 15samochodami serwisowym, a w połowie kwietnia liczba ta wzrośnie do 17. Wprzyszłości w ofercie znajdzie się również obsługa pojazdówprzemysłowych.

 

Nie wystarczy umyć auta - sprawdź 7 punktów

Zbliżające się lato skłania do myślenia o coraz dalszych podróżachsamochodem. Nadszedł najwyższy czas by zmienić opony na letnie. Koniecznejest też przygotowanie samochodu pod kątem bezpieczeństwa. Przed wyjazdamiumycie samochodu nie wystarczy. Euromaster, europejska sieć serwisowa,proponuje sprawdzenie 7 punktów bezpieczeństwa.

 

Eksperci radzą: Jak dbać o klimatyzację?

Nadejście wysokich temperatur oznacza coraz częstsze korzystanie z klimatyzacji samochodowej. Eksperci firmy Euromaster, przedstawiają praktyczneporady i wskazówki, które zapewnią kierowcom zdrowe i komfortowewarunki podróży z włączoną klimatyzacją.

 

Uważaj na hamulce!

Dobrze funkcjonujący układ hamulcowy to jedna z najważniejszych dlabezpieczeństwa mechanicznych części auta. Eksperci Euromastera przedstawiają10 oznak, które powinny kierowcy podpowiadać, że hamulce w jego auciemogą być niesprawne.

 

Eksperci radzą: Jak poznać uszkodzone amortyzatory?

Amortyzatory są jednym z najważniejszych elementów wpływających nabezpieczeństwo jazdy. Mają one znaczący wpływ na utrzymanie kontroli nadpojazdem w czasie jazdy oraz hamowania. Eksperci radzą jak poznać, że sąuszkodzone.

 

Rusza Michelin Road Show

Rusza kolejny Michelin Road Show, na który firma zaprasza dealerówi partnerów z całej Polski. Między 7 a 25 lutego Michelin odwiedzi 13miast, gdzie spotka się z ok. 1,5 tys. osób.

 

O czym pamiętać po zimie? Eksperci radzą

Przed nami okres majówkowy, czyli czas, w którym wielukierowców wyruszy w dłuższe trasy chcąc nacieszyć się pięknąpogodą i odetchnąć po ciężkiej i długiej zimie. Jednym z punktówprzygotowań do naszej podróży powinno być dokładne przebadaniesamochodu.

 

Wątek na forum: Euromaster rozwija Mobilny Serwis

Te mobilne usługi w branży samochodowej coraz prężnie sie rozwijają. Ja z takiej mobilnej pomocy drogowej korzystałem nie raz na terenie Europy- Hussar Angels ma tam kilkanaście warsztatów na kółkach co naprawiają cieżrowki na trasie w miejscu awarii Hussar Angels fajna sprawa bo nie traci sie c...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019