Wyszukiwałeś:

European X

Car X

of X

the X

Year X

. Znaleziono 18 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: European Car of the Year

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 18 wszystkich):

Nissan Leaf Samochodem Roku 2011

Nissan Leaf, jako pierwsze w 100% elektryczne auto, zdobył prestiżowy tytułEuropean Car of the Year 2011, a konkurował z naprawdę mocnymi i utytuowanymigraczami na europejskim rynku motoryzacyjnym - drugie miejsce dla Alfy RomeoGiulietta, a trzecie dla Opla Meriva.

 

Car of the Year poznamy w Genewie

Szykują się dość poważne zmiany w najbardziej prestiżowym na europejskimrynku konkursie car of the Year. Już od następnej edycji tego plebiscytuzwycięzcę poznamy w marcu podczas wystawy samochodowej w Genewie.

 

Car of The Year 2012: Znamy finalistów!

Podczas salonu samochodowego w Genewie poznamy tegorocznego zwycięzcę najbardziej prestiżowego konkursu motoryzacyjnego, Car of the Year. Tymczasempoznajmy siedmiu finalistów.

 

Dla kogo i dlaczego Car of the Year 2012?

Przed paroma dniami poznaliśmy finalistów najbardziej prestiżowego naStarym Kontynencie plebiscytu na samochód roku. W batalii o tytuł Car ofthe Year 2012 pozostało już tylko siedem modeli, a my się zastanawiamy,któremu z nich najbardziej należy się ta nagroda.

 

Nie było sensacji. Volkswagen Golf zwycięża

Właśnie poznaliśmy zwycięzcę tegorocznej edycji najbardziej prestiżowegokonkursu na Samochód Roku na Starym Kontynencie. Zwycięzcą i zdobywcątytułu Car of the Year 2013 został Volkswagen Golf VII.

 

Car of the Year 2014: Znamy finałową siódemkę

Jurorzy najbardziej prestiżowego plebiscytu motoryzacyjnego na StarymKontynencie rozdali pierwsze karty. W wąskim finale konkursu o tytuł SamochoduRoku 2014 znalazły się BMW i3, Citroen C4 Picasso, Mazda 3, Mercedes klasa S,Peugeot 308, Skoda Octavia oraz Tesla S.

 

Car of the Year 2015 - kandydaci

Druga połowa roku już rozpoczęta. W większości wiemy, jakimi nowościamiuraczą nas w tym okresie koncerny motoryzacyjne. Spośród premierkońcówki roku wyłoniony zostanie europejski Samochód Roku 2015.Poniżej prezentujemy listę kandydatów do tego prestiżowego tytułu.

 

Tytuł Car of the Year 2015 zdobędzie...

Zwycięzcę tegorocznej edycji jednego z ważniejszych, jeśli nienajważniejszego plebiscytu w branży motoryzacyjnej - konkursu Car of the Year- poznamy już za niecały miesiąc tuż przed rozpoczęciem targówmotoryzacyjnych w Genewie. Przyjrzyjmy się zatem siódemcekandydatów do tego tytułu i zastanówmy się, który z nichma największe szanse na końcowy sukces.

 

Europejski Samochód Roku 2016 - który model wygra?

Jurorzy wybrali. Znamy już siedmiu finalistów plebiscytu European Car ofThe Year 2016. Wśród nich znalazło się kilka zaskakujących pozycji.Zwycięzcę poznamy podczas targów w Genewie.

 

Peugeot 3008 wygrywa COTY 2017!

Na dzień przed rozpoczęciem salonu motoryzacyjnego w Genewie poznaliśmyzwycięzcę plebiscytu na Europejski Samochód Roku (European Car of theYear) 2017. Peugeot 3008 pokonał sześciu bardzo mocnych kandydatów.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "European Car of the Year".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019