Wyszukiwałeś:

EurotaxGlass X

s X

Polska X

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: EurotaxGlass s Polska

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Padnie rekord?

Wprawdzie do końca roku pozostały jeszcze ponad dwa miesiące, to jednak jużteraz można z dużym prawdopodobieństwem przewidywać, iż w tym rokusprowadzimy rekordową liczbę aut używanych.

 

Hybrydą taniej?

Technologia hybrydowa nie jest już postrzegana jako futurystyczna i znajdujenabywców także w Polsce. Mimo że auta te są dość drogie przyzakupie, odwdzięczają się niskim zużyciem paliwa. Można się jednakrozczarować przy odsprzedaży.

 

Trudna sytuacja „ciężkiego” segmentu

Początek roku nie przyniósł większych zmian na rynku samochodówciężarowych. Nadal panuje zapaść i firmy transportowe nie są zainteresowanezakupem sprzętu, a podaż nowych i używanych pojazdów znacznieprzewyższa popyt.

 

Czy faktycznie są powody do zadowolenia?

Upłynął pierwszy kwartał 2009 roku na polskim rynku motoryzacyjnym.Przewidywane od pewnego czasu spowolnienie nie dało o sobie znać aż takbardzo. Z pewnością zmalała liczba aut używanych  w imporcie prywatnym.

 

Rynek pojazdów ciężarowych: brak perspektyw na poprawę

Pierwsza połowa bieżącego roku stała pod znakiem powolnej stabilizacji cenużywanych ciężarówek. Jednak okres ten już sskończył, a rynekponownie negatywnie zareagował na bardzo słaby popyt. Wartościciągników siodłowych Euro 2 i Euro 3 w ostatnich miesiącachgwałtownie spadły. Szczególnie dotyczyło to marek najtańszych narynku (Iveco, Renault), co spowodowane było większą dostępnością bardziejprestiżowych marek w atrakcyjnych cenach.

 

Rynek ciężarówek kontra kurs euro

Początek roku przyniósł ożywienie i zdecydowaną poprawęnastrojów na rynku. To zasługa dobrych wyników sprzedażyużywanych samochodów ciężarowych. Jednak optymistyczne prognozynależy zweryfikować, ponieważ popyt na ciągniki siodłowe Euro 5 naglespadł. Według  ekspertów z EurotaxGlass's powodem jestumacniająca się w stosunku do euro złotówka.

 

Tak szkolą się Fleet Managerowie

Po sukcesie szkolenia w Bronisławowie dla centralnej Polski mobilna AkademiaFleet Managera przeniosła się do województwa świętokrzyskiego, akonkretnie do Starachowic. Zainteresowanie regionalnym szkoleniem byłoolbrzymie. 60 uczestników i 30 przedstawicieli sponsorów nienarzekało na brak atrakcji. Elementem dominującym były oczywiście wykłady.

 

"Wraki na drogach" ? prawda czy mit?

Czy faktycznie polskie drogi to jedno wielkie muzeum techniki motoryzacyjnej?Czy można wierzyć obiegowym opiniom, które twierdzą, że Polacyjeżdżą samochodami w średnim wieku 15,5 lat? Czy też może zawodzisposób wyliczenia tej średniej?

 

Bez problemu kupisz używanego Forda

Zakup auta używanego zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem, czasami nawetdość dużym. Jeśli w Twoim kręgu zainteresowania znajduje się marka Ford,to masz szansę uniknąć wielu rozterek z tym związanych. Ford Polskauruchomił właśnie program sprzedaży aut używanych "FordUżywane".

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "EurotaxGlass s Polska".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019