Wyszukiwałeś:

EurotaxGlass X

s X

. Znaleziono 27 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: EurotaxGlass s

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 27 wszystkich):

Koreańczycy rosną w siłę

Z ostatniego raportu przeprowadzonego przez EurotaxGlass`s wynika, żekoreańscy producenci samochodów wzmacniają coraz bardziej swoją pozycję naeuropejskim rynku motoryzacyjnym.

 

Po używane do... Polski?

W ciągu dwóch pierwszych miesięcy tego roku do Polski sprowadzono jużponad 150 tys. używanych aut wobec prawie 1 mln w 2007 roku. Importerom sprzyjacoraz tańsze euro, co powinno powodować, że auta z UE powinny miećkonkurencyjną cenę do tych w naszym kraju. Tymczasem z zestawienia GP wynika,że w wielu przypadkach najtaniej auto można kupić w Polsce - informuje GazetaPrawna (GP) wspónie z firmą analityczną EurotaxGlass`s.

 

Używane samochody wciąż nie tanieją

Słabsze euro i import aut nie wpłynęły na ceny samochodów używanych.Wyraźne wzrosty wartości aut to efekt wprowadzenia nowych modeli. Kupujemycoraz więcej młodszych samochodów, w dobrym stanie technicznym -informuje Gazeta Prawna (GP).

 

Trudna sytuacja „ciężkiego” segmentu

Początek roku nie przyniósł większych zmian na rynku samochodówciężarowych. Nadal panuje zapaść i firmy transportowe nie są zainteresowanezakupem sprzętu, a podaż nowych i używanych pojazdów znacznieprzewyższa popyt.

 

Rynek pojazdów ciężarowych: brak perspektyw na poprawę

Pierwsza połowa bieżącego roku stała pod znakiem powolnej stabilizacji cenużywanych ciężarówek. Jednak okres ten już sskończył, a rynekponownie negatywnie zareagował na bardzo słaby popyt. Wartościciągników siodłowych Euro 2 i Euro 3 w ostatnich miesiącachgwałtownie spadły. Szczególnie dotyczyło to marek najtańszych narynku (Iveco, Renault), co spowodowane było większą dostępnością bardziejprestiżowych marek w atrakcyjnych cenach.

 

Używane Hyundaie będą w cenie

Najnowsze analizy EurotaxGlass's dotyczące wartości rezydualnejpojazdów pokazują, iż spadek wartości najnowszych modeli Hyundaia zrodziny "i" będzie niższy od średniej dla danych segmentów.

 

Rośnie sprzedaż nowych, spada import używanych

Wrzesień zaskoczył wszystkich niespodziewanym wzrostem sprzedaży, w stosunkudo poprzedniego miesiąca, samochodów nowych w Polsce donosi firmaanalityczna EurotaxGlass's. Bardzo wysoki wynik 24 991 sprzedanychpojazdów, okazał  się o około 8% wyższy niż przed rokiem.

 

Rynek ciężarówek kontra kurs euro

Początek roku przyniósł ożywienie i zdecydowaną poprawęnastrojów na rynku. To zasługa dobrych wyników sprzedażyużywanych samochodów ciężarowych. Jednak optymistyczne prognozynależy zweryfikować, ponieważ popyt na ciągniki siodłowe Euro 5 naglespadł. Według  ekspertów z EurotaxGlass's powodem jestumacniająca się w stosunku do euro złotówka.

 

Hyundai ix35 będzie "trzymać" wartość

Nie tak dawno temu informowaliśmy o świetnym debiucie rynkowym Hyundaia ix35.Jest duża szansa, iż ten trend się utrzyma. Kompaktowy SUV Hyundaia, wedługEurotaxGlass's, ma utrzymać bowiem w Europie wysoką wartość po trzech latachużytkowania.

 

Zainteresowanie ciezarówkami lekko spadło

Szybki wzrost popytu na nowe i używane samochody ciężarowe w drugiej połowie2010 roku dawał nadzieje na kontynuacje trendu także w roku bieżacym.Tymczasem, w świetle statystyk firmy EurotaxGlass's, zainteresowanieciężarówkami lekko spadło, a złożyło się na to kilkaczynników.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "EurotaxGlass s".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021