Wyszukiwałeś:

Evalia

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Evalia

Spróbuj też wyszukać: nissan evalia

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

A zwycięzca jest ten sam

Kilkadziesiąt marek samochodowych oznacza kilkaset dostępnych na rynku modelinowych aut. Wybór więc przeogromny, a tymczasem już od dawnanajbardziej popularnym modelem w rankingach Top Ten mojeauto.pl jest niezmiennieDacia Duster.

 

Najnowsze testy Euro NCAP

Organizacja Euro NCAP przedstawiła najnowsze testy zderzeniowe. W majupróbom poddane zostały: Chevrolet Trax, Dacia Sandero, Nissan Evaliaoraz Renault Captur.

 
 

Chiński model najbezpieczniejszym autem 2013 roku!

Tego jeszcze nie było! Qoros 3 jest pierwszym modelem chińskiej produkcji,który zdobył pięć gwiazdek w testach zderzeniowych Euro NCAP. Tojednak nie wszystko. Spośród 32 przetestowanych modeli w minionychdwunastu miesiącach chiński kompakt okazał się najbezpieczniejszym modelem.Bezpieczniejszym od chociażby Mazdy 6, Lexusa IS czy Toyoty Auris.

 

Nissan e-NV200 Evalia najgorszy

Nissan e-NV200 Evalia jest już szesnastym modelem z napędem elektrycznymbądź hybrydowym, który został poddany testom zderzeniowym przez EuroNCAP. Niestety, elektryczny Nissan wypadł jak dotąd najgorzej z tej grupymodeli.

 

Testy zderzeniowe Euro NCAP - Nissan e-NV200 Evalia

 

Zaledwie trzy gwiazdki, jakie w testach zderzeniowych uzyskał Nissan e-NV200 Evalia, to najsłabszy wynik spośród szesnastu już przetestowanych przez Euro NCAP modeli z napędem hybrydowym bądź elektrycznym.

 

Euro NCAP: Tylko jeden na piątkę

Wprowadzone ostatnio zmiany w ocenianiu modeli poddanych testom zderzeniowymsprawiły, że znowu trudniej jest uzyskać maksymalny, pięciogwiazdkowy wynik.W ostatniej grupie Euro NCAP przyznało tylko jedną taką ocenę - Mercedesowiklasy GLA.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019