Wyszukiwałeś:

Evo

. Znaleziono 305 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Evo

Spróbuj też wyszukać: fiat evo 1 4 fiat evo lancer

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 305 wszystkich):

Fiat Punto - już nie Grande a Evo

Na salonie samochodowym we Frankfurcie zadebiutuje odnowiona wersja Fiata Punto,która od października, kiedy to pojawi się w sprzedaży, będzie nosićnazwę Punto Evo.

 

Znamy ceny Punto Evo!

41.990 zł. Tyle będzie kosztować najtańsza wersja Fiata Punto Evo. W tejcenie otrzymamy 3-drzwiowe nadwozie, 1,2-litrowy silnik benzynowy o mocy 65 KMoraz podstawową wersję wyposażeniową Active. Sprzedaż rusza 20 listopada.

 

Problemy z poduszką powietrzną w Punto Evo

Błąd oprogramowania może powodować samoczynne załącznie się poduszkipowietrznej w niektórych egzemplarzach modelu Fiat Punto Evo.

 

Panda i Punto Evo na bogato

Fiat wprowadził do sprzedaży limitowane wersje MyLife modeli Panda oraz PuntoEvo. Wersje te wyróżniają się bogatym wyposażeniem i zaawansowaną,bardziej ukierunkowaną na ekologię technologią.

 

Następca Evo już nie taki sam

Mitsubishi potwierdziło powstanie następcy obecnego Evo X, jednak to niebędzie ten sam rodzaj samochodu jak poprzednio.

 

Zielone Evo

Fani rajdów a zwłaszcza Mitsubishi Lancera Evo mogę tą informacjęprzyjąć z niesmakiem. Następna generacja Evo będzie hybrydą.

 

Mitsubishi Lancer Evo z mocą 500 KM

Nowa generacja Lancera Evo zostanie zaprezentowana w przyszłym roku. Najnowszeinformacje, które docierają z Japonii mówią, że Evo czekająpoważne zmiany.

 

Mitsubishi: Brak decyzji w sprawie następcy EVO X

Szef Mitsubishi na Wielką Brytanię zdradził serwisowi AutoExpress, żenastępca Lancera Evo X może być hybrydą. Problem jednak w tym, że tenmodel nie dostał jeszcze zielonego światła.

 

40 Lancerów Evo na 40-lecie MMC w Europie

Rok 2014 jest wyjątkowy dla marki Mitsubishi, która obchodzi 40-lecieobecności na Starym Kontynencie. Z tej okazji polski importer przygotowałspecjalną serię 40 egzemplarzy legendarnego Lancera Evo.

 

Mitsubishi: Evo jeszcze nie odchodzi do lamusa

Mówiło się, że Mitsubishi nie ma następcy dla Lancera Evo X.Dziesiąta odsłona kultowej ewolucji będzie sprzedawana w przyszłym roku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019