Wyszukiwałeś:

Evora

. Znaleziono 40 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Evora

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 40 wszystkich):

IAA Frankfurt 2009: Lotus Evora

 

Lotus Evora - IAA Frankfurt 2009 - mojeauto.tv

 

Koniec Lotusa Europa

Europejski oddział marki Lotus przestał już przyjmować zamówienia namodel Europa. To oznacza, że produkcja samochodu zostanie niebawem zakończona.

 

Lotus Elan opóźniony

Jeżeli oczekiwaliście rychłego debiutu nowego Lotusa to jeszcze poczekacie.Firma zapowiedziała przesunięcie premiery modelu Elan na 2016 rok.

 

Lotus Evora dla włoskiej policji

Włoscy "karabinierzy" otrzymali nowe narzędzie do walki z piratamidrogowymi. Jest to zmodyfikowany Lotus Evora S. Dwa takie samochody dołącządo supersamochodów ze stajni Lamborghini.

 

Problemy Lotusa

Lotus musi zwiększyć działania aby poprawić sprzedaż swoichsamochodów w ciągu najbliższych miesięcy. Dlaczego? Ponieważ firma"nie sprzedaje wystarczającej ilości aut" powiedział jeden zdoradców firmy.

 

Specjalna edycja Evory S

Lotus przedstawił specjalną edycję modelu Evora S. Samochód będzie dostępny w bardzo limitowanej edycji, która będzie wynosiła tylko 3 egzemplarze. Auto nie zmieni się pod względem mechanicznym.

 

Lotus Evora crossoverem

Producenci niszowych samochdów są również zainteresowanilukratywnym segmentem crossoverów, które przeżywają teraz swojepięć minut. Do grona zainteresowanych dołącza Lotus.

 

Lotus Evora 400 - najmocniejszy i najszybszy

Całe szczęście, są jeszcze producenci, którzy tworząc nowe modele,nie myślą tylko o ekologii i jak najniższym spalaniu, ale o zwiększeniustada koni i urwaniu kolejnych ułamków sekundy podczas sprintu do setki.Taki właśnie będzie Lotus Evora 400.

 
 

Lotus Evora 400 ląduje w Genewie

Po pierwszych zapowiedziach w zeszłym miesiącu Lotus zaprezentował w Genewieswoją najnowszą produkcję, czyli model Evora 400.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019