Wyszukiwałeś:

Exelero

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Exelero

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Wątek na forum: Nie kupisz już Ferrari California

fck!!! spóźniłem się!!! odbierałem właśnie mojego nowego Bentleya i wszystko max długo trwało : teraz do 2011 będe musiał czekać :( kto się jeszcze spóźnił?? :) ~szlag

 

Maybach promuje opony

Na zlecenie niemieckiej firmy oponiarskiej Fulda powstał 700-konny MaybachExelero. Maksymalna prędkość ponad 350 km/h tego luksusowego coupe ma byćskuteczną kampanią promującą opony wysokich osiągów.

 

Maybach Exelero za 2 miliony złotych!

Gdy pojawił się pierwszy koncept Maybacha Exelero zainteresowanie tym autembyło tak ogromne, że wszyscy myśleli że z wersji studyjnej powstanieprodukcyjna.

 
 

Maybach coupe wyłonił się

Kilka miesięcy temu mogliśmy podziwiać pierwsze szkice, a teraz przyszedłczas na bardziej realistyczną wersję Maybacha 57S Coupe, który zostałstworzony przez firmę Xenatec.

 

Oto Maybach coupe

Mimo, że Maybach 57S Cruiserio jest już sprzedawany w Arabii Saudyjskiej, tonie powstrzymało to jednak producenta od prezentacji samochodu podczastrwających właśnie targów motoryzacyjnych w Genewie.

 

Specjalny Maybach na urodziny

Jeśli świętować 125-lecie to tylko z przepychem rozmachem i prezentując samochód, który byłby niczym pomnik złożony w hołdziepierwszego pojazdu, który zapoczątkował historię motoryzacji. Podczastargów we Frankfurcie zaprezentowano Maybach'a 125!.

 

Krótki, drugi żywot marki Maybach

Kilka tygodni temu w motoryzacyjnym świecie pojawiły się pierwsze wzmianki natemat tego, że koncern Daimler zamierza zakończyć żywot ultraluksusowejmarki Maybach. To kolejne zamknięcie tej marki po reinkarnacji w 2002 roku.

 

Maybach udziela rabatu

Widać, że powoli następuję koniec współczesnej nam historii marki Maybach. Nie tak dawno Daimler ogłosił zakończenie produkcji Maybachówi tym samym pogrzeb legendarnej marki. Początek końca właśnie nadszedł.

 

Mercedes-Maybach: Umarł król, niech zyje król

Daimler uśmiercił markę Maybach z prozaicznego powodu - sprzedaż była naniezadowalającym poziomie. Maybach to jednak marka nie mniej legendarna niżBentley czy Rolls-Royce. Duch Wilhelma powraca wraz z nowa wersją Klasy S.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018