Wyszukiwałeś:

Exiga

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Exiga

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Siedmioosobowe Subaru

W zeszłym roku podczas targów Tokio Motor Show, Subaru zaprezentowałokoncept o nazwie Exiga. Samochód wyglądał tak jakby był praktycznieprzygotowany do masowej produkcji, jednak jego premiera odbędzie się dopieroza parę tygodni.

 

Siedmiomiejscowa Exiga już w sprzedaży

Subaru wprowadziło właśnie do sprzedaży siedmiomiejscowe kombi, co oczywistedla tej japońskiej marki, z napędem na cztery koła. Niestety, auto będzieoferowane wyłącznie na rynku japońskim.

 

Toyota iQ Samochodem Roku 2009 w Japonii

W oczekiwaniu na wyniki europejskiej edycji Car of the Year 2009 przedstawiamydecyzję jurorów japońskiego odpowienika tego konkursu. Zwycięzcąplebiscytu w Kraju Kwitnącej Wiśni została Toyota iQ, która w tymtygodniu w Mediolanie świętować będzie swój starokontynentalnydebiut.

 
 

Silnik z Polski najlepszy na świecie!

Konkursy na najlepsze samochody zawsze elektryzują zarówno dziennikarzy,jak i potencjalnych nabywców. Nie byłoby jednak super samochodówbez odpowiednich silników pod maską. Tym razem dziennikarzemotoryzacyjni wzięli pod lupę właśnie jednostki napędowe. W tegorocznejedycji plebiscytu International Engine of the Year deszcz nagródprzypadł rewolucyjnemu silnikowi TwinAir koncernu Fiat produkowanemu wBielsku-Białej.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019