Wyszukiwałeś:

Exige

. Znaleziono 48 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Exige

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 48 wszystkich):

 

Wątek na forum: Mastretta MXT: Sportowa Tortilla

No moze to iladne, ale nie wiadomo jak jezdzi.... I tak wole Lotusa Elise, albo jeszcze bardziej Exige. Jest o niebo ladniejszy i tak samo egzotyczny:) ~KZ

 

Lotus Exige S: Mocniejszy

Na Salonie Samochodowym w Genewie brytyjski Lotus zaprezentuje wzmocnionąwersję modelu Exige oznaczoną symbolem S. Dzięki kilku zabiegom w silnikusportowy Lotus jest mocniejszy o 30 KM.

 

Etanolowy demon

Zajęło to wprawdzie kilka lat, lecz konstruktorzy z firmy Lotus znaleźli wkońcu sposób na spożytkowanie upraw roślinnych otaczających ich bazęumiejscowioną w Norfolk. Będą one zasilać ich nowy, bioetanolowysamochód.

 

Ciemna strona Lotusa

W towarzystwie głównie japońskich oraz proekologicznych modeli nawystawie w Tokio na stoisku firmy Lotus zaprezentowana została specjalnaodmiana modelu Exige o nazwie Scura.

 

Planowane zmiany Lotusa

Lotus nieoficjalnie planuje w tym roku przeprowadzić szereg zmian wniektórych ze swoich modeli.

 

Lotus kończy z USA

Jeśli jesteś fanem lekkich samochodów sportowych, mieszkającym wStanach Zjednoczonych, śpiesz się, ponieważ życie amerykańskich wersjiExige i Elise chyli się ku końcowi.

 

Lotus Exige S 2012

Na targach motoryzacyjnych we Frankfurcie Lotus pokazał przyszłoroczną wersję Exige S. Colin Chapman zapewne widząc nowy model uśmiecha się z niebios.

 

Lotus Exige 2012

 

Lotus Exige na rok modelowy 2012 - mojeauto.tv

 

Lotus Exige LF1 na cześć F1

W całej historii Formuły 1 Lotus do tej pory zdołał wygrać 81wyścigów Grand Prix. Właśnie tyle egzemplarzy będzie liczyćspecjalna edycja Lotusa Exige LF1, która powstaje ku uczczeniusukcesów odniesionych w królowej motorsportu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018