Wyszukiwałeś:

Expert

. Znaleziono 90 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Expert

Spróbuj też wyszukać: tourneo expert filtr expert 1 6

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 90 wszystkich):

Wszystko o samochodach Peugeot Expert

Peugeot Expert jest udaną próbą połączenia zalet samochodów osobowych i dostawczych. Na rynku model Expert dostępny jest od jesieni 1995 roku, kiedy to pojawił się wraz z bliźniaczymi modelami Fiat Scudo oraz Citroen Jumpy. Na początku 2004 roku Peugeot Expert doczekał się gruntownej modernizacji...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Peugeot Expert: Expert

4.75 Peugeot Expert godny polecenia samochóddostawczy.

 

Peugeot Expert: problematyczne zawieszenie

4 po raz pierwszy, gdy zaczęło stukać serwisstwierdził, że to wada fabryczna i wymienił drążek stabilizatora z przodubez problenu, jednak, gdy ten sam element wyam iga wymiany po kolejnych20000km, to wtedy serwis zaczyna robić problemy i odsyła mni...

 

Dowiedz się więcej o ubezpieczeniach

Najnowsze seminaria Fundacji Multi-Expert, które odbędą się w dniach 19-20października w Katowicach, obejmują temat postępowania antymonopolowego wsprawie metod likwidacji szkód komunikacyjnych w PZU S.A.

 

Kolejna, dostawcza trójka z Sevel

Koncern PSA i Fiat wspólnie zaprezentowali najnowszą linię lekkichsamochodów dostawczych opartych na tej samej płycie podłogowej. Wyprodukowanew fabryce Sevel/Francja: Fiat Scudo, Peugeot Expert i Citroen Dispatch/Jumpydostępne będą w sprzedaży od drugiej połowy stycznia 2007 roku.

 

Miejski ekspert Volkswagena

Moda na samochody typu retro w nowym ubraniu jest jak najbardziej na fali.Kolejnym producentem, który zamierza już po raz kolejny "odgrzać" jeden zestarych i kultowych modeli, jest Volkswagen. Samochód o nazwie City Expert,czyli kontynuacja Beetla, zostanie zaprezentowany za kilka dni we Frankfurcie.

 

Jumpy, Expert, Scudo - auta dostawcze roku 2008

Projekt koncernów PSA i Fiat wzmacnia pozycję obu firm w segmencie autużytkowych. Bliźniacze modele obu producentów Jumpy, Expert i Scudo zostaływybrane "Samochodami dostawczymi roku 2008".

 

Peugeot Bipper „ Międzynarodowym Vanem Roku ”2009

Peugeot BIPPER otrzymał  23 września , na 62. Międzynarodowym SalonieSamochodów Użytkowych w Hanowerze, nagrodę „ Międzynarodowy VanRoku” 2009. Po tytule przyznanym dla Peugeot Experta w 2008, Marka zostajewyróżniona  drugi rok z rzędu.

 

Dostawcze Peugeoty do serwisu

Właściciele dwóch dostawczych Peugeotów - Boxer oraz Expert, atakże vana 807 zostaną poproszeni o pojawienie się w serwisach francuskiejcelem naprawy możliwej usterki. Powodem bądź problemy z układemkierowniczym, bądź z kołem zapasowym.

 

Osobowe busy na bakier z bezpieczeństwem

Niezależna instytucja Euro NCAP tym razem wzięła się za bezpieczeństwo,jakie zapewniają swoim podróżnym oraz pieszym minibusy. Przeprowadzonetesty zderzeniowe wykazały, że poziom bezpieczeństwa tego typu aut jest naniższym poziomie niż typowych aut osobowych. Jedynie Ford Transit Custom zcałej grupy rozbitych modeli zasłużył na maksymalną ocenę pięciugwiazdek.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018