Wyszukiwałeś:

ExxonMobil X

Poland X

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ExxonMobil Poland

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Wątek na forum: Największa objazdowa impreza motoryzacyjna jesieni.

Zapraszam Was na Mobil 1 New Life Tour - największą objazdową imprezę motoryzacyjną jesieni. Odwiedzimy 8 dużych miast (szczegóły poniżej). Podczas imprez pokazy tańczących samochodów (lowriderów), strefa tuningu oraz pitstop, gdzie bezpłatnie sprawdzimy poziom oleju w silniku i zrobimy dolewk...

 

LOTOS Paliwa przejąl ExxonMobil Poland

39 stacji paliw. 14 dzialek. Segment biznesu kart paliwowych dla klientówkomercyjnych. Zespól doświadczonych pracowników. Wszystko toprzejela spólka LOTOS Paliwa.

 

Jakie oleje wybieramy?

Wciąż najchętniej wybieranymi olejami silnikowymi pozostają oleje markiMobil. Jednak w zależności od tego, gdzie nabywamy olej - czy w sklepie, wwarsztacie, w autoryzowanym serwisie, czy wreszcie na stacji paliw -różnią się nieco nasze preferencje.

 

F1: Polak w Brawn GP - wywiad

Wielkimi zwycięzcami tegorocznego sezonu Formuły 1 są Jenson Button i jegozespół Brawn GP. W tym sukcesie mamy również polski akcent. Zasprawne działanie silników zespołu odpowiada Polak – PawełBiałota z ExxonMobil.

 

Ważniejsza jakość niż cena

Czterech na pięciu kierowców wymieniło w ostatnim roku olej silnikowy,a najczęściej wybieraną marką był Mobil. Co ciekawe, i z czego należy sięcieszyć, jest fakt, że przy wyborze oleju silnikowego największą uwagęzwracamy nie na koszt zakupu, a odpowiednią jakość oleju, który madecydujący wpływ na kondycję naszego samochodu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "ExxonMobil Poland".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018